Carreforsa Türkiye Geneli En Az İlkokul Mezunu Personel Alıyor

Carrefoursa, bünyesinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. 2017 yılı personel alım ilanını yayınlayan firma ilana başvuru yapacak olan adaylar için pozisyonlarına göre bazı şartlar belirlemiş olup bu şartlar doğrultusunda başvuru yapmaları gerekiyor.

Perakende, Lojistik/Taşımacılık, Depo ve farklı sektörlerde görevlendirilecek personellerin en az İlkokul mezunu olma şartı aranıyor. İlana dair tüm detaylar şöyle;

ALINACAK PERSONEL:

Kasap Görevlisi, Market Görevlileri, Ekmek Ustası, Depo İdari İşler Uzmanı, Reyon Görevlisi, Depo Nakliye Takım Lideri, Depo Müdür Yardımcısı, Depo Mal Kabul Görevlisi ve farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az İlkokul mezunu olmak, Takım çalışmalarında uyumlu olmak, Müşterilerle iyi ilişkiler kuracak, Görünümüne ve hijyene özen gösteren, Güleryüzlü, dikkatli, disiplinli ve dinamik, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, Sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Adana, Sivas, Çorum, Kırıkkale, Bolu, Giresun, Rize, Samsun, Çanakkale, Erzurum, Hatay, Aydın, Mersin ve Antalya olmak üzere Türkiye genelinden personel alımı yapılacaktır.

CARREFOURSA Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/carrefoursa-is-ilanlari?firma=6208 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir