Burgan Bank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

18 Mayıs 2015 Pazartesi, 23:57
Burgan Bank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Burgan Bank Personel Eleman Alımlarına 2015 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Burgan Bank'ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Burgan Bank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Burgan Bank 35 yıllık bir iş tecrübesine sahip banka olsa da, Türkiye’de çok bilinen bir banka olmamakla birlikte çok fazla da aktif değildir. Ülkemizde alımlarını artırmak isteyen Burgan Bank maalesef tüm ülkeye yayılmış bir şekilde çalışmamaktadır. Bu sebepten dolayı da alımlarını biraz da olsa az seviyede tutmaktadır. Burgan Bank her gün ilanlarını güncelliyor olsa da, alım konusunda fazla cömert olan bir firma değildir.

Burgan Bank personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak dersek bu rakam binlere ulaşmayacaktır. Şuanda 15 ilan vermiş olan Burgan Bank bu rakamın üzerine çıkacak olsa da çok ciddi rakamlara ulaşmayacaktır.

Burgan Bank personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak ediyorsanız, aşağıda verdiğimiz pozisyonları öncelikli olarak inceleyebilirsiniz.

– ÖZEL BANKACILIK YÖNETİCİSİ,
– BİREYSEL BANKACILIK PORTFÖY YÖNETİCİLERİ,
– HAZİNE SATIŞ YÖNETİCİSİ,
– ANADOLU YAKASI GİŞE YETKİLİSİ,
– YÖNETİCİ SEKRETERİ,
– GENEL BAŞVURU,
– GİŞE YETKİLİSİ.

Burgan Bank personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok ile de yapılmayacaktır. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanlar sadece İstanbul ilinde yaşayan kişileri kapsamaktadır. İstanbul’da yaşayan kişiler bu ilanlara başvuruda bulunabilirler. İnternet sitemiz üzerinden güncel iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını görmek ve internetteki diğer ilanlara başvuruda bulunmak içinse aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/burgan-bank-a-s-is-ilanlari-c17959-p8735/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.