Brisa Türkiye Geneli Personel Alımı

21 Haziran 2016 Salı, 09:32
Brisa Türkiye Geneli Personel Alımı

Sabancı Holding'e bağlı büyük lastik ve kaplama markası Brisa Türkiye Geneli personel alımı gerçekleştirecek.Brisa Türkiye Geneli personel alımı gerçekleştirecek.

1974 yılında kurulan şirket, 1978 yılında Lassa markası altında lastik üretmeye başlamıştır. Brisa, dünyada lastik sektöründe yaşanan gelişmelere paralel olarak 1988 yılında Sabancı Holding ile Bridgestone Corporation arasında gerçekleşen ortaklık sonucunda bugünkü adını almıştır.1990’lı yıllarda büyüme ivmesi yakalayarak Türk sanayisinin öncü şirketleri arasına giren Brisa, 1993 yılında ilk Ulusal Kalite Ödülü’nü kazanmıştır. 1996 yılında ise iş mükemmelliği konusunda gösterdiği üstün performans sayesinde Avrupa Kalite Büyük Ödülü’nü kazanan ilk Türk şirketi olmuştur. Köklü ve uluslararası bir şirket olan Brisa personellerini titizlikle seçmektedir.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

-Genel Başvuru
-Bölge Satış Yöneticisi
-Saha Mühendisi
-İş Güvenliği Mühendisi

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

-Türkiye Geneli

Brisa Türkiye Geneli Personel Alımı ilanı için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.brisa.com.tr/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar-1

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.