Bosch Personel Alımı 2016

20 Haziran 2016 Pazartesi, 10:47
Bosch Personel Alımı 2016

Bosch onlarca farklı pozisyona farklı şehirlerden personel alımına devam ediyor.Bosch personel alımına devam ediyor.

Büyük bir alman markası olan Bosch, Türkiye’de çok tercih edildiği gibi kaliteli hizmet vermek konusunda da gayet başarılıdır. Birçok evde bulunan ve evlerin havasını değiştiren Bosch markası sayesinde ev hanımları huzurlu evin beyleri ise fiyatının uygun olmasından oldukça memnun. Bu politikalar ile yoluna devam eden ve her geçen gün büyüyen Bosch, 2016 yılı alımlarına devam ediyor. Kendini büyütmek ve daha fazla ile şube açmayı hedefleyen Bosch, yeni takım arkadaşlarını arıyor.

Bosch Personel Alımı 2016 da hızlı bir şekilde yapılacak olup, büyüyen bir firma olması sebebi ile de iyi maaş verilecektir. Bosch Türkiye için önemli olan maliyetten çok kalite olduğu için, en kaliteli mühendisleri personel elamanı almak istemektedir. Eğer sizlerde bu alımlara katılmak isterseniz, Bosch Türkiye ilanlarını inceleyebilirsiniz.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR
-Yönetici Asistanı
-Mekanik Takım Teknisyeni
-Satın Alma Mühendisi
-Uzun Dönem Stajyer
-Üretim Elemanı
-Risk Yönetimi Sorumlusu
-Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi,
-Üretim Mühendisi

Bosch Personel Alımı 2016 ilanına başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.bosch-career.com/tr/tr_1/bize_basvurun/applying.html

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.