Borusan Holding Personel Alımı İş İlanları 2016

28 Mart 2016 Pazartesi, 16:56
Borusan Holding Personel Alımı İş İlanları 2016

Çelik, otomotiv, inşaat ve yan sektörlerde faaliyet gösteren ve bünyesinde birçok firma ve marka barındıran Borusan Holding'te kariyer yapmak isteyenler bu ilan sizler için.  Çelik, otomotiv, inşaat ve yan sektörlerde faaliyet gösteren ve bünyesinde birçok firma ve marka barındıran Borusan Holding’te kariyer yapmak isteyenler bu ilan sizler için. 2016 yılında da personel alımlarına devam eden Borusan Holding kendi bünyesinde verdiği ilanlara göre en az lise mezunu tecrübeli tecrübesiz birçok kişiye iş imkanı yaratmaya devam ediyor.

Borusan Holding personel alımı iş ilanları 2016 yılında Borusan Holding’te kariyer yapmak ve işe başvurmak için şu an 51 farklı pozisyona bakmanız gerekmektedir. Borusan Holding başta İstanbul ve Ankara olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde alım yapmaktadır.

Borusan Holding personel alımı iş ilanları 2016 için hangi pozisyonlarda verildi isterseniz beraber bakalım.

– BMW SATIŞ DANIŞMANI
– ÜRETİM PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI
– KARA NAKLİYE MEMURU 
– SERVİS MÜHENDİSİ  
– ALACAK TAKİP UZMAN YARDIMCISI  
– SATIŞ SONRASI SAHA BİRİM YÖNETİCİSİ 
– HUKUK DEPARTMANI UZMANI

Borusan Holding personel alımı iş ilanları 2016 de şu an için bu pozisyonlarla ağırlıklı olmak üzere yapılacak olup bu pozisyonlar haricinde de vereceğimiz linkte birçok ilan bulunmaktadır. isbilgisi.com sitesi olarak güncel olarak takip ettiğimiz Borusan Holding ilanları sürekli olarak yenilenmektedir.Yukarıda kısaca bilgilerini verdiğimiz ilanlara başvuruda bulunmak içinse aşağıda vereceğimiz link adresini kullanabilirsiniz. 

İlanın detayları için buraya tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.