Bilfen Eğitim Kurumları Çok Sayıda Personel Alıyor

Bilfen Eğitim Kurumları, Okulculuk hizmetlerinde görev yapmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 2017 yılı Mart ayı itibariyle personel alımını gerçekleştirecek olan Bilfen Okulları farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapacak.

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren Kurum bünyesinde bulunan okullarda görevlendirilmek üzere çok sayıda farklı branşlarda Öğretmen alımı ve farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacak.

ALINACAK PERSONEL:

Müzik Öğretmeni, Sosyal Bilgiler Öğretmeni, Matematik Öğretmeni, Türkçe Öğretmeni, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni, Görsel Sanatlar Öğretmeni, Beden Eğitimi Öğretmeni, Almanca Öğretmeni, İngilizce Öğretmeni, Rehberlik Öğretmeni ve branşlarda öğretmen alımları yapılacaktır. Sosyal Medya Uzman Yardımcısı, Network Uzmanı, Eğitim Sekreteri, Teknik Personel, Sistem Destek Uzmanı, Temizlik Elemanı ve farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacak.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Alanında tecrübeli, İletişim becerisi yüksek, Öğrenmeye ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, Teknolojiyi yakından takip eden, Sigara kullanmayan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,  Ekip çalışmasına yatkın, güvenilir, sonuç odaklı, takipçi, analitik düşünce yapısına sahip, Ms Office programına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış şartlarına sahip personel alınacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Hatay, Kayseri ve farklı illerden personeller alınacak.

Bilfen Eğitim Kurumları Personel Alımı Başvuruları her pozisyon için farklı verilmiştir.

Bilfen Eğitim Kurumları Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/bilfen-egitim-kurumlari-a-s-is-ilanlari?firma=65492&frm=63522 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir