Banvit Personel Alımları 2016

26 Haziran 2016 Pazar, 13:54

Banvit personel alımı gerçekleştiriyor.Banvit A.Ş farklı şehirlerde ve farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecek.

1968 yılından bugüne tavuk sektörünün öncü kurumu olan Banvit, alacağı yeni personellerle daha da büyümeyi hedefliyor. Türkiye’yi de aşarak, Avrupa’nın önde gelen gıda firmalarından biri olan Banvit, 2016 yılında birçok alım yapmıştı. Alımlarına yıl sonuna kadar devam edecek olan Banvit, kendi resmi sitesinin insan kaynakları sayfasında alacağı personellere dair detayları paylaştı. Türk kanatlı sektörünün lideri konumundaki Banvit’in amacı, gelecekte Avrupa’nın da önde gelen gıda üreticileri arasında yer almaktır. Banvit bu hedefi doğrultusunda gerekli kapasite artırımlarını gerçekleştirerek, Türkiye’de olduğu gibi Romanya’da da yeni yatırım hamlelerini aralıksız olarak devam ettirmektedir. Banvit ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri’nde, Dubai’de gerçekleştirdiği satış ve pazarlama yatırımlarıyla Körfez Ülkeleri’nde de Banvit markasıyla tüketicilerine hizmet vermektedir. Banvit, Türkiye’de alacağı yeni personellerle beraber pazarda daha çok yatırım yapmayı düşünüyor.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

-SEZONLUK DAĞITIM ELEMANI
-İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI
-YEM BAKIM ELEMANI
-YEM SATIŞ ASİSTANI
-BROILER
-ASİSTANI VETERİNER HEKİM

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER
-Muğla
-Elazığ
-İzmir
-Manisa
-Eskişehir
-Balıkesir

Banvit Personel Alımları 2016
yılında yapılacak ilanlara başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/banvit-a-s-is-ilanlari-c1972-p10670/

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.