Avivasa Emeklilik ve Hayat Türkiye Geneli Personel Alıyor

Avivasa Emeklilik ve Hayat A.Ş, bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 2017 yılı Şubat ayının son günlerine yaklaşırken personel alım ilanını yenileyen firma bünyesinde görev yapacak olan personeller için bazı şartlar belirlemiştir.

Başta İstanbul, Ankara, Ankara, Adana, Eskişehir, Gaziantep, Muğla, Bodrum, İzmir ve Kocaeli olmak üzere Türkiye genelinden personel alımları yapılacaktır. İlana Engelli adaylarında başvuruları kabul edilecektir.

ALINACAK PERSONEL:

Finansal Danışman, Genel Başvuru(engelli), Çıkış Transfer İkna Sorumlusu, İnsan Kaynakları İş Ortağı, Kıdemli Yazılım Uzmanı pozisyonunda personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Başarı odaklı, Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek, Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek, Gelişime açık, Planlama ve organize etme becerisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, Ankara, Adana, Eskişehir, Gaziantep, Muğla, Bodrum, İzmir, Kocaeli, Antalya, Denizli, Trabzon, Bursa, Trabzon olmak üzere tüm Türkiye genelinden personel alımları yapılacaktır.

Avivasa Emeklilik ve Hayat Personel Alımı Başvuruları; her pozisyon için farklı verilmiştir.

Avivasa Emeklilik ve Hayat Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-is-ilanlari?firma=95672&frm=95008 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir