Atasun Optik Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Atasun Optik, 2017 yılı Şubat ayı son gününde farlı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Personel alım ilanlarına yenilerini ekleyen firma başvuru yapacak olan adayların en az Lise mezunu olmaları şartı aranıyor.

Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Sivas, Ordu, Mersin, Konya ve Malatya olmak üzere Türkiye genelinde Mağazacılık (Ticaret) sektöründe görev yapmak üzere çok sayıda personel alımı yapılacaktır.

ALINACAK PERSONEL:

Satış Danışmanı, Mağaza Müdürü, Optisyen, Genel Başvuru pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, İkna ve iletişim gücü yüksek, Gelişime açık ve sorumluluk alabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, Takım çalışmalarında uyumlu olmak, Sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Sivas, Ordu, Mersin, Konya, Malatya, Balıkesir, Tekirdağ, Kırıkkale, Erzurum, Muğla, Yalova, Ordu olmak üzere Türkiye genelinde personel alımı yapılacak.

ATASUN OPTİK Personel Alımı Başvuruları, her pozisyon için farklı verilmiştir.

ATASUN OPTİK Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/atasun-optik-is-ilanlari?firma=120949 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir