Ankara Güven Hastanesi En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Ankara Güven Hastanesi, 2017 yılı personel alım ilanın yayınladı. Hastane personel alım ilanına başvuru yapacak olan adayların en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları gerekiyor.

Sağlık sektöründe görev yapacak olan personellerin öğrenim durumları dışında pozisyonlarına göre belirlenmiş özel şartlara da sahip olmaları gerekiyor. Ankara Güven Hastanesi personel alım ilanına kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Temizlik Personeli (lise mezunu), Ebe, Güzellik Uzmanı (en az lise mezunu), Güvenlik Görevlisi (lise mezunu) pozisyonlarında personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Hasta odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever, Ankara’da ikamet eden şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

Ankara Güven Hastanesi Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/ankara-guven-hastanesi-is-ilanlari?firma=169975&frm=171574 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir