Amasya İl Özel İdaresi Personel Alım İlanı 2016

15 Mart 2016 Salı, 08:41
Amasya İl Özel İdaresi Personel Alım İlanı 2016

Amasya İl Özel İdaresi Personel Alım İlanı 2016'yı duyurdu.Amasya İl Özel İdaresi Personel Alım İlanı 2016’yı yayınladı. Yayınlanan ilana göre personel alımı gerçekleştirecek olan Amasya İl Özel İdaresi personel alımlarında başvuru yapan ve kabul edilen kişileri tam zamanlı olarak görev yaptıracaktır. Kişilerin ilana başvurmaya başlayabilecekleri tarih 18.03.2016 tarihi olarak belirtilmiştir. İlana başvurular bu tarihten itibaren başlayacak olup, bu tarihten önceki başvurular kabul edilmeyecektir. Alınacak olan personeller, şartlarda belirtilen niteliklerin tamamını barındırmak ve gerekli görüldüğü şekilde de ibraz etmek zorundadır.

Niteliklerini beyan edemeyen, belirtilen tarih ve süre zarfları arasında gerekli duyulan evrakları teslim edemeyen kişilerin adaylık işlemleri dikkate alınmayacaktır. Adaylık işlemleri onaylandıktan sonra uygun olmadığı tespit edilen kişilerin de adaylıkları iptal edilecektir.

Ayrıca alınacak olan personeller teknik hizmet sınıfına yönelik çalışacaklardır.

Alınacak Personel : 9 Sözleşmeli Personel

Meslek Grupları

İnşaat Mühendisi (2)

Mimar (1)

Elektrik-Elektronik Mühendisi (1)

Makine Mühendisi (1)

Jeofizik Mühendisi (1)

Harita Mühendisi (1)

Ziraat Teknikeri (1)

İnşaat Teknikeri (1)

ŞARTLAR

Erkek adayların askerlik ilişiğinin bulunmaması,

Üniversitelerden ünvanı ile ilgili bölümünden mezun olmak,

Müracaat tarihine kadar 40 yaşını doldurmamış olmak,

Vücut ve akıl sağlığına yönelik engel bulunmamak,

Mesai şartlarına uymayı kabul etmek,

En az orta seviyede yabancı dil biliyor olmak,

Müracaat tarihi itibariyle en az 6 aydır Amasya’da ikamet ediyor olmak ve belgelemek

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 18.03.2016 tarihi itibariyle başlayacak olup, online başvuru ve başvuru sonrası tebligat gönderimi yapılmayacaktır.

Amasya İl Özel İdaresi Personel Alım İlanı 2016’ya başvuru yapmak isteyen adayların, bizzat Amasya İl Özel İdaresi‘ne istenilen evrak ve belgeleri teslim etmesi gerekmektedir.

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar; http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?c5007694-9eba-4ae0-8d60-d10e9c71ac22 bağlantısını takip edebilirler.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.