Alarko Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

02 Nisan 2015 Perşembe, 19:42
Alarko Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Alarko Holding Personel Alımları

Alarko Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Büyük bir şirket olan Alarko Holding 2015 yılında yeni büyüme hedefleri ile birçok kişiyi işe almayı planlamaktadır. Birden fazla sektör üzerinde iş yapan ve sürekli alımlarını açık tutan Alarko Holding hemen hemen her sektörüne personel alımı yapacaktır. Bu alımların ne kadar fazla olduğunu görmeniz açısından sizlere bu pozisyonlar hakkında da ilerleyen paragraflarımızda bilgi vereceğiz.

Alarko Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılı itibarı ile kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; internete verilmiş olan 15e yakın ilan haricinde daha birçok ilan da verilmeye devam edecektir. Bu ilanların neler olduğunu daha yakından öğrenmek isteyenler aşağıda verdimiz ilan detaylarına bakabilirler.

– GİŞE VE REZERVASYON ELEMANI
– RESEPSİYON VARDİYA SORUMLUSU,
– MALZEME YÖNETİM MÜDÜRÜ,
– SATIN ALMA ŞEFİ,
– SATIN ALMA MÜDÜRÜ,
– İÇ DENETİM UZMANI,
– ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ,
– İDARİ İŞLER ELEMANI.

Alarko Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlar üzerinde yapılacak olup, internet üzerinde daha birçok ilan bulunmaktadır. 15e yakın ilan vermiş olan Alarko Holding her sektörüne alım yapacak olup, bu ilanlarını da her gün artıracaktır.

Alarko Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında başka hangi pozisyonlar için verilecek ve bu alımlar nasıl gerçekleşecek diye merak edenler var ise aynı zamanda başvuruda bulunmak içinde aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/alarko-sirketler-toplulugu-is-ilanlari-c16483-p7113/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.