Alarko Holding Personel Alımı 2014

Alarko Holding Personel Alımı İlanı

Alarko Holding Personel Alımı 2014

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunu büyük sıkıntılar verirken, ekonomik durumdan büyük sorunlar yaşıyoruz. Hayat koşulları bizleri mecburen iyi bir iş, iyi bir para veren şirket yada bir kuruluş ta çalışmak zorunda bırakıyor. Peki iyi bir iş ve iyi para veren şirket nasıl bulunur diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Alarko Holding Personel Alımı yapıyor. Sizde Alarko Holding’ te çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? Alarko Holding te çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Alarko Holding İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Alarko Holding

1954 yılında İshak Alaton ve Üzeyir Garih tarafından, bir kollektif şirket olarak kurulan, 1973 yılında holdingleşen ve 1974 yılında halka açılan Alarko Holding bugün, 60 yıllık köklü geçmişi, 6 farklı faaliyet alanı, üçü uluslararası yabancı ortaklı olmak üzere toplam 24 kuruluşu, 7.000 çalışanı ve 2012 sonu itibariyle yaklaşık 2 milyar (TL) cirosu ile Türkiye’nin önde gelen sanayi  kuruluşlarından biridir. 


 


Yarattığı lider markaları, farklı alanlardaki tecrübe ve bilgi birikimi, yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları, üretim kapasitesi, ulusal satış ağı, uluslararası projeleri ve global rekabet hedefi ile Türk ekonomisinin en güçlü firmalarından biridir. Kuruluşundan itibaren ödün vermediği kurumsal etik değerleri, tüm ürün ve hizmetlerinde üstün kalite ilkesi ve insana yatırım politikası ile güvenin ve saygınlığın simgesi olan Alarko  Holding;


 


§  1990’lı yıllara kadar ana faaliyetlerinden olan Taahhüt Grubu (yurt içinde ve yurt dışında anahtar teslimi projeler) veSanayi ve Ticaret Grubu (ısıtma, havalandırma, klima ve pompa üretimi, satışı ve satış sonrası hizmetleri) ile istikrarlı ve başarılı bir şekilde büyümesini sürdürmüştür.


§  1998 yılında klima alanında dünyanın lider firmalarından Amerikalı Carrier şirketi ile yapılan stratejik ortaklıkALARKO CARRIER’ı doğurmuş ve tüm gruba ivme  kazandırmıştır.


§  50 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle geliştirdiği tüm projelerde fark yaratan Arazi Geliştirme Grubu 2000’li yılların en prestijli markalarından ALKENT’i yaratmıştır.


§  Turizm Grubu 20 yılı aşan know-how’ı ile dünyada hızla büyüyen “leisure” sektörünün Türkiye’deki ilk temsilcisidir ve bünyesindeki; HILLSIDE Beach Club, Hillside City Clubs, CINECITY Sinemaları ve SANDA SPA işletmeleri ile her zaman “rekabet üstü” olmayı hedeflemektedir.


§  Su Ürünleri Grubu başta somon balığı olmak üzere, deniz alabalığı ve diğer balık çeşitlerini yurt içi ve yurt dışı pazarlara sunmaktadır. Alanında dünyanın lider firmalarından LEROY Group ASA ile 2005 yılında ortaklık kurulmuştur.


§  Dünyada ve ülkemizdeki enerji tüketimi artışını dikkate alarak yatırımlarına hızlı bir şekilde devam eden Enerji Grubumuz, Enerji Üretim yanında  Enerji Dağıtım faaliyetlerinde bulunmaktadır. Özelleştirme ile 2009’da devralınan Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. MEDAŞ, yüzölçümü olarak Türkiye’nin yaklaşık %10’una tekabül eden bir alanda elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. İşletmede bulunan hidroelektrik, doğalgaz ve termik santral projeleri yanında, Türkiye’nin ilk fotovoltaik (PV) güneş enerjisi santralı, 2012’de üretime başlamıştır. 


 


TAAHHÜT GRUBU


Yurt içinde ve yurt dışında, genel müteahhit olarak, havaalanı projeleri, raylı sistem projeleri, köprüler, büyük altyapı işleri, sanayi tesisleri, iş merkezi, otel, hastane ve benzeri projelerin anahtar teslimi yapımını gerçekleştirmektedir.


 


SANAYİ VE TİCARET GRUBU


Bu Grubumuz ana faaliyet konuları olan ısıtma, havalandırma, klima ve pompa konularında üretim yapmakta, bu ürünlerin satışı ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktadır. Bu Grubumuzun en büyük şirketi olan Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1998 yılında Amerikalı Carrier şirketi ile yapılan stratejik ortaklık sonucunda önemli bir sinerji yakalamıştır.


 


ENERJİ GRUBU


Enerji Üretim Faaliyetleri: İşletmede bulunan iki santralimize (hidroelektrik ve doğalgaz) ilave olarak ülkemizin enerji tüketimindeki artışını dikkate alan Enerji Grubumuz, yeni hidroelektrik ve termik santral projelerine ilişkin yatırımlarına hızlı bir şekilde devam etmektedir. Bunun yanında, Türkiye’nin fotovoltaik (PV) güneş enerjisi alanında doğrudan şebekeye bağlı olarak kurulan ilk güneş enerjisi santralı, 2012’de üretime başlamıştır.


Enerji Dağıtım Faaliyetleri: Özelleştirme ile devralınan Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ), Konya, Karaman, Aksaray, Nevşehir, Niğde ve Kırşehir illerini kapsayan ve yüzölçümü olarak Türkiye’nin yaklaşık %10’una tekabül eden, 76.932 kilometrekarelik bir alanda elektrik dağıtım hizmeti vermektedir.


 


TURİZM GRUBU


Kişilerin kendilerini iyi hissedecekleri ve keyifli şekilde zaman geçirecekleri farklı konseptler üreten Turizm Grubumuz, dünyada hızla büyüyen “boş zamanları en verimli, en kaliteli şekilde değerlendirme işi” olarak tanımlanan “leisure” sektörünün Türkiye’deki ilk temsilcisidir. ”İyi hissettirme” misyonu ile faaliyet gösteren Alarko Turizm Grubu bünyesindeki; Hillside Beach Club, Hillside City Club-Etiler, Hillside City Club-Trio, Hillside City Club-İstinye, Cinecity Sinemaları ve SANDA SPA işletmeleri öncü ve yenilikçi konseptlere sahiptir.


 


ARAZİ GELİŞTİRME GRUBU


Geliştirdiği tüm projelerde büyük bir fark yaratan ve yeni yaşam tarzları sunan Arazi Geliştirme Grubu, özellikle konut sektöründe kaliteli yapılar üreten kurum kimliğiyle haklı bir saygınlık kazanmıştır. Yaratılan Alkent markası, konut sektöründe kalitenin ve ayrıcalıklı yaşam tarzının bir simgesi olarak zihinlere kazınmıştır.


 


SU ÜRÜNLERİ GRUBU


Bu alanda faaliyet gösteren Alfarm A.Ş., başta somon balığı olmak üzere, deniz alabalığı ve diğer balık çeşitlerini kendi modern tesislerinde işleyerek yurt içi ve yurt dışı pazarlara sunmaktadır. Su Ürünleri Grubumuz ayrıca Norveç’ten ithal edilen somon balığını mağaza zincirleri yoluyla satışa sunmaktadır. Somon balığı üretimi ve satışı alanında dünyanın lider firmalarından Leröy Group ASA ile 2005 yılında kurulan ortaklık sayesinde önemli bir sinerji yakalanmıştır.

Alarko Holding Personel Alımı İş İlanına Başvruda Bulunmak İçin BURAYA TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir