Akkök Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

05 Temmuz 2015 Pazar, 21:39

Akkök Holding Personel Alımları

Akkök Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Birçok sektörde üretim yapan ve Türkiye’ye maddi olarak katkı sağlayan Akkök Holding kısa zaman içerisinde birçok kişiyi bünyesine katmış ve birçok kişi ile çalışmıştır. Çalıştıkları insanlara ayrıca önem veren ve birçok konuda destek veren Akkök Holding, alım yapmadan önce de elemanlarına iyi birer eğitim vermektedir. Özellikle Akkök Holding bünyesinde çalışmak isteyenlerin kendilerine daha dikkat etmesi ve kalifiye birer eleman olmaları gerekmektedir.

Akkök Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılı içerisinde kaç kişi için verilecek bilemiyoruz fakat alımlarını en üst seviyelerde tutan ve şuanda internet üzerinden 30’a yakın rakamla ilan vermekte olan Akkök Holding bu alımlarını daha da artıracak diyebiliriz.

Akkök Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlar için verildi diye merak ediyorsanız aşağıda yer alan listemize bir bakabiliriz.

– SAĞLIK MEMURU,
– ENERJİ MÜHENDİSİ,
– GENEL BAŞVURU,
– ASİSTAN,
– SATIŞ YETKİLİSİ,
– TEKNİK YETKİLİ,
– DANIŞMA GÖREVLİSİ,
– İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI.

Akkök Holding personel alımı iş ilanları 2015 de bunlarla yapılacak olup, bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanları inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Çünkü her biri için çok farklı derecelerde şartlar bulunmaktadır. Genel başvuruyu holding alıyor ve daha sonrasında eğer ihtiyacı olursa sizlere geri dönüş yaparak bildiriyor. Yukarıda yer alan ilanlar başvurmak içini se aşağıda verdiğimiz linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akkok-holding-a-s-is-ilanlari-c1559-p6131/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.