AKÇANSA En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Sabancı Holding bünyesinde bulunan firmalar arasında yer alan AKÇANSA Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş personel alım ilanını yayınladı.

Yapı Malzemeleri,Çimento sektörlerinde görev yapacak olan personellerin en az Lise mezunu olmaları şartı aranıyor. Peki Akçansa personel alım ilanına kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Makine Bakım Mühendisi, Genel Başvuru (engelli), Proje Uzmanı, Üretim Mühendisi, Laboratuvar İşçisi, Üniversite Stajyeri, Terminal Mühendisi, Enerji, Yakıt Tedariği ve İş Geliştirme Uzmanı, Hazır Beton/Santral Operatörü, Genel Başvuru pozisyonlarında personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, Deneyimli veya deneyimsiz olmak şartlarına sahip personel alımı yapılıyor.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Çanakkale, Kocaeli, Yalova ve Samsun’dan personel alımları yapılacaktır.

Akçansa Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/akcansa-cimento-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c27928-p19697/ Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir