Acıbadem Hastanesi Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

21 Mayıs 2015 Perşembe, 01:37
Acıbadem Hastanesi Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Acıbadem Hastanesi Personel Eleman Alımları

Acıbadem Hastanesi Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin en çok tercih edilen hastanelerinden birisi olan Acıbadem Hastanesi personel eleman alımı yapmak için kolları sıvadı. 2015 yılında birçok kişiyi işe almak için hazırlık yapan Acıbadem Hastanesi 2015 yılında binlerce kişiyi işe almak istiyor. Kendisini büyüten ve birçok kişi ile çalışmak isteyen Acıbadem Hastanesi yeni yılda birçok kişiye ev sahipliği yapmayı planlıyor.

Acıbadem Hastanesi personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapacak net rakamlar verilmemiştir. Fakat şuanda internet üzerinde 30a yakın ilan bulunmaktadır. Bu ilanlarını her gün güncelleyen ve yenilerini ekleyen Acıbadem Hastanesi yeni ilanlar ile aramalarına devam ediyor.

Acıbadem Hastanesi personel eleman alımı iş ilanları 2015 için hangi pozisyonlarla verildi diye merak ediyorsanız aşağıda verdiğimiz pozisyon listesine bakabilirsiniz.

– Radyoloji Teknisyeni,
– Hasta İlişkileri Sorumlusu,
– Çağrı Merkezi Yetkilisi,
– Tıbbi Arşiv Yetkilisi,
– Elektrik Teknisyeni,
– Mekanik Teknisyeni.

Acıbadem Hastanesi personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlarla ağırlıklı olarak yapılacak olup bunların haricinde de her gün yeni ilanlar eklenmektedir. 30’a yakın ilan ile yayın yapan Acıbadem Hastanesi bu ilan sayılarını her geçen gün artırmaktadır. Yeni ekleyeceği ilanlar ile kolayca eleman bulabilecek olan hastane, en iyi elemanları almak için uğraşıyor. Aşağıda vermiş olduğumuz link adresi üzerinden diğer ilanları görebilir ve tüm bu ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.