Abant Su En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Abant Su, 2017 yılı personel alım ilanını yayınladı. Kaya Holding bünyesinde bulunan Abant Su’da görev yapacak olan personellerin en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları gerekiyor.

Gıda sektöründe görev yapacak olan personeller öğrenim durumları haricinde firma tarafından pozisyonlarına göre belirlenmiş özel şartlara da sahip olmaları şartı aranıyor.

ALINACAK PERSONEL:

Özel Güvenlik Görevlisi, Horeca Müdürü, Bayi Yöneticisi ve Makine-Elektrik Teknisyeni pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak (pozisyonlara göre değişiyor), Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip, Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, Erkek adaylar için, Askerlik hizmetini tamamlamış, Etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Tam zamanlı çalışabilecek şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Kocaeli ve Bolu’dan personel alımları yapılacak.

ABANT SU Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/abant-su-is-ilanlari?firma=71695&frm=78221 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir