YERLİ OTOMOBİL İÇİN START VERİLDİ

04 Haziran 2015 Perşembe, 12:16
YERLİ OTOMOBİL İÇİN START VERİLDİ

Uzun zamandır Türkiye’nin yerli otomobil yapabilmesi için konuşan yetkililer bunun mümkün olabileceğini ve Türkiye’nin de bir yerli otomobil üretebileceğinin altını çiziyorlardı.

YERLİ OTOMOBİL İÇİN START VERİLDİ

Uzun zamandır Türkiye’nin yerli otomobil yapabilmesi için konuşan yetkililer bunun mümkün olabileceğini ve Türkiye’nin de bir yerli otomobil üretebileceğinin altını çiziyorlardı. Bu konu üzerinde uzun zamandır konuşan ve tartışan Türkiye nihayetinde yerli otomobil ile tanışabilecek.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık “ Geçtiğimiz günlerde yerli otomobil için bir imza attık. Hayırlara vesile olsun, inşallah yakında yerli otomobilimiz olacak. “ diyerek açıklama yaptı. Bu açıklamanın ardından ise gözler şimdi bu atılan imzanın perde arkasına çevrildi.

2020’DEN ÖNCE YOLLARDA OLACAK

2020 yılından önce yollarda olacağını söyleyen Fikri Işık, Türkiye’nin iyi bir yere gittiğini ve Ak Parti sayesinde daha güzel günler göreceğinin de altını çizdi. Özellikle Türkiye’nin büyümesi ve istikrarının artması için 7 Haziran tarihinde Ak Parti’ye oy verilmesini istedi.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.