Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2015
Ana Sayfa ogretim-uyesi-alimi 20 Şubat 2015 11:15:37

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2015

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2015

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanıKilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2015

T.C. KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ NDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır. Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ve postayla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

1. Yardımcı Doçentlik kadrolarına başvuracak adayların anabilim dallarını ve yabancı dillerini belirten başvuru formuna, özgeçmişlerini, bir adet fotoğraflarını, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgelerinin noter veya resmi kurumlarca onaylanmış suretlerini, yabancı dil belgeleri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını, çalışma ve yayınlarıyla ilgili puantaj cetvelini kapsayan 5 takım dosyayı ekleyerek ilgili fakülteye / yüksekokula başvurmaları gerekmektedir. Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran tüm adaylar 2547 sayılı Kanunun 23. maddesinin (b) fıkrasının 2 numaralı bendinde belirtilen yabancı dil sınavına tabi tutulacaktır. Yabancı dil sınav tarihi başvuru yapılan birim tarafından ilan edilecektir.

Not 1: Başvuru formu matbu olup, http://www.kilis.edu.tr/ adresi duyurular kısmından temin edilebilir.

Not 2: İlan 19.02.2015 tarihli Sabah gazetesinde yayınlanmıştır.

Fakülte

Bölümü

Unvanı

Derece

Adet

Açıklama

Mühendislik- Mimarlık Fakültesi

İnşaat Mühendisliği

Yrd. Doç.

4

1

İlgili Alanda Doktora Yapmış Olmak.

Ziraat Fakültesi

Bahçe Bitkileri

Yrd. Doç.

5

1

Zeytin Yetiştiriciliği Alanında Çalışmaları Bulunmak.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.