Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2015
Ana Sayfa ogretim-uyesi-alimi 16 Mart 2015 13:53:33

Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2015

Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2015

Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanıBozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2015

BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER :

– Yardımcı Doçent kadrosu için adaylar dilekçesinde; yabancı dilini ve başvurduğu anabilim dalını belirtecektir. Varsa hizmet belgesi, yayın listesi, resmi kurumlarca onaylanmış öğrenim durumlarını gösterir belgeleri (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora belgeleri) özgeçmişini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dört takım dosyayla birlikte başvuracaklardır.

-Yardımcı doçent kadrosuna başvuran adaylar “Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Yönetmeliğinin” 6. ve 7. maddeleri gereğince yabancı dil sınavına tabi tutulacaklardır.

BİRİMİ

UNVANI

ANABİLİM DALI

DRC.

ADET

ARANAN NİTELİKLER

MÜH-MİM FAK.

Yrd. Doç.

Şehir ve Bölge Planlama

3

1

Başvuru Adresi:

lgili Fakülteye başvuru yapılacaktır.

Başvuru Adresi:

İlgili Fakülteye başvuru yapılacaktır.

Müracaat tarihleri: 16/03/2015-31/03/2015 Salı günü saat 17.00 kadar,

AÇIKLAMALAR :

1- Başvurular şahsen yapılacaktır.

2 -Özgeçmiş ve yayın listesinin son sayfaları hariç tüm sayfaları paraflı, son sayfasında ise ad, soyad, imza ve tarih olacaktır.

3-Adaylar Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin II. Bölümünde bulunan Profesörlük, Doçentlik ve Yardımcı Doçentlik Başvurularında Aranacak Değerlendirme Ölçütleri ve Puanlama Esasları tablosunu doldurarak başvuru dosyasına ekleyecektir.

4-Şartları taşımayan veya sonradan şartları taşımadığı tespit edilen adayların ataması yapılmış olsa dahi atamaları iptal edilecektir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.