Türkiye Şeker Fabrikaları Memur Personel Alımı 2016

23 Aralık 2015 Çarşamba, 16:48
Türkiye Şeker Fabrikaları Memur Personel Alımı 2016

Türkiye Şeker Fabrikaları kurulduğu günden bugüne kadar iyi bir hizmet vermekte olup birçok kişiye iş imkanı sağlamıştır.

Türkiye Şeker Fabrikaları kurulduğu günden bugüne kadar iyi bir hizmet vermekte olup birçok kişiye iş imkanı sağlamıştır. İş imkanı sağlamak amacı ile yeni bir alıma imza atacak olan Türkiye Şeker Fabrikaları alımları ile ilgili olarak da birçok şart ve kriter vermiştir.

ALINACAK PERSONEL

Müfettiş Yardımcısı Alımı : 6 Kişi.

ŞARTLAR

– Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı niteliklere haiz olmak,
– 35 yaşını doldurmamış olmak,
– Kılavuzda belirtilen bölümlerden mezun olmuş olmak,
– 2014 veya 2015 KPSSP 35 türünden en az 70 puan almış olmak ilk aranan şartlar arasında yer almakta olup diğer hususlar kılavuz üzerinde belirtilmiştir.

BAŞVURU

 Sınav başvuruları, sınav duyurusunun Resmi Gazetede yayımlanmasını takip eden günden başlayarak 20 Ocak 2016 günü mesai saati sonuna kadar TŞFAŞ Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı Ankara Şeker Fabrikası Tesisleri Etimesgut/ANKARA adresine şahsen veya posta ile yapılabilecek, bu tarihten sonraki başvurular dikkate alınmayacaktır. “TŞFAŞ Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Başvuru Formu” yukarıda belirtilen adresten alınmak veya www.turkseker.gov.tr adreslerinden indirilmek suretiyle doldurulacaktır. Zamanında yapılmayan ve eksik belge ve bilgi ile yapılan başvurular işleme konulmayacaktır.

Daha fazla detaylı bilgi almak isteyen adaylarımız kılavuzu inceleyebilirler.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayın.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.