Türkiye İş Bankası Memur Personel Alımı 2014

Türkiye İş Bankası Memur Personel Alımı İlanıTürkiye İş Bankası Memur Personel Alımı 2014

Türkiye İş Bankası Memur Personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde İş Bankası’nda çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Türkiye İş Bankası Memur Personel alımı yapıyor. Sizde İş Bankası’nda çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? İşBankası’nda çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. İş Bankası İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası, 1924 yılında kurulan ve cumhuriyet döneminde kurulan ilk ulusal baknadır. M.Kemal Atatürk’ün diretifleriyle alınanan karar ile 26 Ağustos 1924′te kurulmuştur. O zamanlarda kumbara kullanımını arttırmış ve ülkemizde ilk ATM’yi açmıştır. Şu anda 1200′den fazla şubesi ve yaklaşık 5 bin adet ATM’si bulunan bu bankanın hisselerinin halka açık kısmı olan bölümün çoğu yabancılara aittir. Türk bankacılığında birçok ilkleri gerçekleştiren Türkiye İş Bankası ülkemizin en büyük bankalarından teknoloji ile bankacılığın ülkemizde önde gidenlerindendir. Türkiye İş Bankası 25 bin kadar çalışanına birçok farklı pozisyonda yeni kişileri alacak. Yaptığı sınavlar ile birçok farklı konuda personel alan iş bankası bu sınavlarına devam ediyor. Eğer sizde Türkiye İş Bankası’nın yaptığı sınavlara girmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

İş Bankası

İSTANBUL, BARTIN, BOLU, DÜZCE, KARABÜK, KOCAELİ, SAKARYA illerinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla Memur alımı gerçekleştirilecektir.

Memur alım süreci:

Başvuru

Genel Yetenek Testi

Mülakat

Belge hazırlama

aşamalarından oluşmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Memur pozisyonunda görevlendirilecektir.

Türkiye İş Bankası Memur Alımı İlanı İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir