Türk Patent Enstitüsü (TPE) Personel Alımı 2016

03 Şubat 2016 Çarşamba, 08:07
Türk Patent Enstitüsü (TPE) Personel Alımı 2016

Türk Patent Enstitüsü verdiği ilana göre personel alımı yapacağını duyurdu. Türk Patent Enstitüsü verdiği ilana göre personel alımı yapacağını duyurdu. TPE’den yapılan açıklamaya göre Enstitüde Patent Uzmanı olarak yetiştirilmek üzere, sözlü giriş sınavı ile aşağıda bölümü, unvanı, sınıfı, derecesi, kadro sayısı, KPSS puan türü ve taban puanı belirtilen toplam 9 (dokuz) adet Patent Uzman Yardımcısı kadrosuna personel alınacaktır.

Türk Patent Enstitüsü Personel Alımı 2016 ilanına şu an için sadece aşağıda belirtilen mühendislik bölümü bölümğ mezunu adaylar başvurabilirler. Ayrıca ilana başvurabilmek için KPSSP6 dan en az 80 puan almış olmak şartı aranmaktadır.

– Makine Mühendisliği : 3 Kişi
– Mekatronik Mühendisliği Bölümü: 1 Kişi

– İnşaat Mühendisliği Bölümü: 1 Kişi
– Bilgisayar Mühendisliği Bölümü: 1 Kişi
– Biyomedikal Mühendisliği Bölümü: 1 Kişi
– Tekstik Mühendisliği: 1 Kişi
– Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü: 1 Kişi


Türk Patent Enstitüsü Personel Alımı 2016 ilanına başvurular, şartları taşıyan adaylar tarafından, Resmi Gazete’de yayımlanan ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içinde elektronik ortamda Enstitümüz resmi internet sitesinin (www.turkpatent.gov.tr) duyurular bölümünde yayımlanan form eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak yapılacaktır.

İlanın tam metni için buraya tıklayınızYorum yazın...


Diğer Güncel Haber ve İlanlar
isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.