Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı 2016

04 Şubat 2016 Perşembe, 15:04
Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı 2016

Dünya’da en fazla ülkeye uçan ve üst üste 5. kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen Türk Hava Yolları tarafından verilen ilana göre Kabin Memuru alımı yapılacaktır. Dünya’da en fazla ülkeye uçan ve üst üste 5. kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen Türk Hava Yolları tarafından verilen ilana göre Kabin Memuru alımı yapılacaktır. Sürekli uçak filosunu güçlendiren ve arttıran Türk Hava Yollarının kabin memuru ihtiyacıda artmış durumda.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı 2016 ilanına şu an için sadece bayan personeller başvurabilmektedirler. Bu kişiler en az lise mezunu olmalı ve dil konusunda tecrübeli olmaları gerekmektedir. Kabin Memuru olarak işe başlayanlar 4 bin lira ve İkramiyeler dağıtıldığında ise 5 bin liraya yakın brüt ücret alacaklar. Türk Hava Yolları Personel alımlarını kendi sitesi üzerinden yapmaktadır.

ARANAN ŞARTLAR

-T.C. vatandaşı olmak

-01/01/1986 ile 31/12/1995 tarihleri arasında doğmuş olmak
-En az lise mezunu olmak (Yurtdışındaki okullardan alınan lise diplomaları için denklik belgesi ibrazı gerekmektedir.)
-İyi derecede İngilizce bilmek (İkinci yabancı dil tercih sebebidir.)
-Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak

Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı 2016 ilanına  göre  yukarıdaki şartları taşıyan bayan adayların, ilana THY A.O. resmi web sitesi www.thy.com üzerinden başvurmaları gerekmektedir. (isbilgisi.com)Yalnızca bu adresten yapılan başvurular geçerlidir. Bunun dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir. Adaylar, aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak tamamlayıp onayladıktan sonra THY A.O. tarafından süreçlere katılmak üzere davet edilecektir.

İlanın tam metni için buraya tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.