THY – Türk Hava Yolları Memur Personel Alımı 2014

THYTürk Hava Yolları Memur Personel Alımı İlanıTHY – Türk Hava Yolları Memur Personel Alımı 2014

Türk Hava Yolları Memur Personel Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Türk Hava Yolları’nda çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Türk Hava Yolları Memur Personel Alımı yapıyor. Sizde Türk Hava Yolları’nda çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? Türk Hava Yolları’nda çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Türk Hava Yolları İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türk Hava Yolları, 1933 yılında kurulmuş kısaca THY olan ülkemizin havayolu şirketidir. Merkezi Atatürk Havalimanında olan ve Avrupa’nın en iyi hava yollarından biri olan THY Avrupa’dan Uzak Doğuya neredeyse dünyanın her yerine kadar uzanmaktadır. 2oo’ün üzerinde uçağı ile 237 noktaya sefer düzenlemekte. Dünyada ise 4. sırada gösterilmekte. İlk önce Devlet Hava Yolları olarak kuurlan THY şimdilerde konusunda adından çok bahsettirmekte. Türk Hava Yolları birçok yeni çalışanını bekliyor. Yapacağı olan alımlarda birçok kişiye iş sahibi yapacak. 4 farklı başlık altında yapacağı alımlara sizde başvurmak isityorsanız hemen aşağıdaki linkte tıklayarak tüm bilgileri bulabilirsiniz. Harika bir iş imkanı sizleri Türk Hava Yolları’nda bekliyor olabilir.

THY – Türk Hava Yolları Memur Personel Alımı İlanı için tıklayın.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir