THY, Türk Hava Yolları Bayan Kabin Memuru Alımı

03 Kasım 2015 Salı, 22:06

Türk Hava Yolları sürekli verdiği ilanlara bir yenisini daha ekliyor. Yeni verdiği ilan ile baya kabin memuru alımı yapacak.Türk Hava Yolları sürekli verdiği ilanlara bir yenisini daha ekliyor. Yeni verdiği ilan ile baya kabin memuru alımı yapacak. Bayan tercih etmesinde en büyük amaç ise, güler yüzlü ve insanları sıcak karşılayan kişileri seçmesidir. Türk Hava Yollarında çalışmanın ağır şartlar gerektirdiğini ve birçok şartı yerine getirmeniz gerektiğini de unutmamalısınız.

ŞARTLAR

– Türk vatandaşı olmak,
– 1986 – 1995 yaşları arasında yer almak,
En az lise mezunu olmak,
– İyi derecede İngilizce biliyor olmak,
– Sicil kaydı temiz olmak,
– 160 – 180 cm arasına olmak,
– Sağlık durumu uçuşa elverişli olmak,
– Güler yüzlü ve insanlara karşı kibar bir kişi olmak ilk aranan şartlardandır.

BAŞVURU

Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana THY A.O. resmi web sitesi www.thy.com üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yalnızca bu adresten yapılan başvurular geçerlidir. Bunun dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir. Adaylar, aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak tamamlayıp onayladıktan sonra THY A.O. tarafından süreçlere katılmak üzere davet edilecektir

Daha önce sınava girmiş ve bazı şartlardan dolayı elenmiş olan kişilerin yeniden sınava girişleri kabul edilmeyecektir. Bu sebepten dolayı bunu dikkate almaları THY tarafından özellikle belirtilmiştir.

Yukarıda yer alan ilana başvuruda bulunmak isteyenler ise aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

İlanın detayları ve başvuru için buraya tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.