THY Genel Uzman Memur Alımı 2015

16 Mayıs 2015 Cumartesi, 15:18

THY GENEL UZMAN ALIMITHY Genel Uzman Memur Alımı 2015

THY GENEL UZMAN ALIMI

Türk Hava Yolları ülke genelinde yapacağı genel uzman alımı için çalışmalarını başlattı. Birçok kişinin alınacağı bu genel alımlarda birçok açık pozisyon bulunmaktadır. Özellikle 4 yıllık bölümlerden mezun olanların rahatlıkla yerleşebileceği bu alımlarda maaşlarda dolgun olacaktır.

THY genel uzman alımı ile ilgili detaylı bilgi verecek olursak birçok şart bulunmaktadır. Bunları yerine getirenler bu alımlara başvuruda bulunabilecekler.

ŞARTLAR

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
– En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin mezun olmak,
– Sicil kaydı bulunmamak,
– Erkekler için askerliğini yapmış ya da en az 1 yıl tecilli olmak,
– 1986 ve sonrasında doğmuş olmak,
– İngilizceden (YDS: 60, TOEFL: 70, IELTS: 5,5) yeteri kadar puan almış olmak gerekmektedir.

Yukarıdaki yazan şartları yerine getirecek olanlar aynı zamanda aşağıda yer alan bölümlerden de mezun olmak zorundadırlar.

– İşletme Fakültesi
– İktisat Fakültesi
– İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
– İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
– İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi
– Yönetim Bilimleri Fakültesi
– Siyasal Bilgiler Fakültesi

BAŞVURU

Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir.
İlan şartlarını sağlayan adaylar önce yazılı sınava, başarılı olanlar mülakata davet edilecektir. Sınavlarda başarılı olan adaylara mülakat aşamasında Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü (İstanbul) bünyesinde hangi departmanlar için değerlendirme yapılacağı bildirilecektir.
Mülakat öncesinde adayların yukarıda belirtilen şartlara uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.”01.01.2014 tarihinden itibaren THY A.O. ilan süreçlerine katılan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

İlanın tam metni için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.