SHÇEK – Sosyal Hizmetler ve Çoçuk Esirgeme Kurumu Memur Personel Alımı 2015

10 Nisan 2015 Cuma, 12:09
SHÇEK – Sosyal Hizmetler ve Çoçuk Esirgeme Kurumu Memur Personel Alımı 2015

Devlet Personel Başkanlığı yaptığı açıklama ile Nisan ayı içerisinde 3163 Sosyal Hizmetler pozisyonunda alım yapacaktır.

SHÇEK – Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Memur Personel Alımı 2015

Devlet Personel Başkanlığı yaptığı açıklama ile Nisan ayı içerisinde 3163 Sosyal Hizmetler pozisyonunda alım yapacaktır. Yapacakları alımları kadrolarına alacak olan DPB (Devlet Personel Başkanlığı) bu alımlar için şimdiden duyurularına başladı.

Yapılacak olan yerleştirmelerin 908 tanesi KPSS sonucuna, 2255 tanesi ise kura sonucuna göre yerleştirilecektir. Gerekli olan tüm bilgiler ve kılavuz 10.04.2015 tarihinde www.dpb.gov.tr adresinden ve e-Devlet olan www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden yayınlanacaktır. Adaylar yerleştirmelere katılabilmek için tercih yapmak isterlerse bu işlemlerini 13 – 24 Nisan 2015 tarihleri arasında www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden yapabileceklerdir.

Adayların tercihleri yapabilmesi için dikkat etmesi gereken hususlar şöyle olmalıdır.

– İşlemler DPB tarafından yapılacak olup, www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden yapılacaktır.
– Yerleştirme işlemine yalnızca Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca 2828 sayılı Kanun kapsamında hak sahibi olduğu tespit edilerek Devlet Personel Başkanlığına bildirilen kişiler katılabileceklerdir.
– E-Devlet şifresi bulunmayan adaylar tercih yapamayacak, şifresi olmayan adaylar ise PTT şubelerinden şifrelerini alabileceklerdir.
– Son tercih işlemleri 24 Nisan 2015 günü saat 23:59’da sona erecektir.
– Tercih yapan adaylar yerleştirseler bile eğer gerekli şartları sağlamıyor iseler kesinlikle atanamazlar ve tüm işlemleri iptal olur. Konu ile ilgili formu doldururken bilgileri internet sitesi üzerinden alabilirsiniz.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.