Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Alım İlanı 2016

21 Mart 2016 Pazartesi, 14:39

Şahinbey Teftiş Kurulu Müdürlüğünce yayımlanan ilana göre personel alımı gerçekleştirilecektir. Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Alım İlanı 2016

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) yeni bir ilan yayımladı. Yayınlanan ilan doğrultusunda belirtilen şart ve nitelikleri sağlayabilen müfettiş yardımcısı alımları gerçekleştirilecektir.

Yapılacak olan personel alımları iki aşamalı olarak gerçekleştirilecektir. Yazılı ve sözlü sınav olmak üzere iki aşamadan oluşan bu sınava, müfettiş yardımcısı pozisyonunda görev yapmak üzere 5 personel alımı yapılacaktır. Sınavın uygulanacağı yer ve tarih; 10 Nisan 2016 tarihi ve Şahinbey Belediyesi Yeşilcami caddesi No:8 Gaziantep olarak belirtilmiştir. 

Alınacak Personel Sayısı: 5

Alınacak Personelin Meslek Kolu: Müfettiş Yardımcısı

Genel Şartlar

657 Devlet Memurları Kanunu’ndan muaf olmamak,

En az eğitim seviyesi olarak 4 yıllık fakültelerden mezun olmak,

35 yaşını doldurmamış olmak,

Sağlık problemi olmamak,

2014-2015 KPSS P35 puan türünden en az 75 puan almış olmak,

Müfettişlik niteliklerine uygun olmak olarak belirtilmiştir.

Başvuru tarihleri

14-21 Mart tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde, Şahinbey Belediyesine başvurular şahsen yapılmalıdır.

Yazılı Sınav Bilgileri

Yazılı sınava katılmaya hak kazanan adaylar, 25 Mart 2016 tarihinde internet sitesi üzerinden duyurulacaktır. 

Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Alım İlanı 2016’ya yönelik başvuruları kabul edilmiş ve sınava katılmaya hak kazanan adaylara başvurularının sonrasında, fotoğraflı ve üzerinde bilgilerinin yer aldığı sınava giriş belgesi düzenlenecektir. Adaylar fotoğraflı sınav giriş belgelerini, sınav günü kurumdan alacaklardır.  Sınava katılacak olan adaylar, nüfus cüzdanlarıyla birlikte sınava gireceklerdir.

Ayrıca nüfus cüzdanı yerine geçebilecek ikinci bir kimlik görevi görecek kartlarıyla da başvurabilirler. Burada başvurularda ehliyet vb. kimlik belirleyici içeriklerin bulundurulması zorunludur.

İlanla alakalı tüm bilgilere ulaşmak isteyen adaylar www.dpb.gov.tr adresindeki ilgili duyurular kısmına göz atarak ulaşabilirler.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.