Sağlık Bakanlığı Danışman Alımı 2016

15 Ocak 2016 Cuma, 00:03

Sağlık Bakanlığı yeni verdiği ilanında danışman alımı yapacağını açıklamıştır.

Sağlık Bakanlığı yeni verdiği ilanında danışman alımı yapacağını açıklamıştır. Özellikle alımlarında dikkatli seçimler yapan Sağlık Bakanlığı birçok kişiyi işe alacaktır. Danışman olarak alım yapacak olan Sağlık Bakanlığı alımlarında da aşağıda yer alan şartların yerine getirilmesini istemektedir.

ALINACAK PERSONEL

– Danışman.

ŞARTLAR

– Üniversitelerin dört yıllık lisans düzeyinde öğretmen yetiştiren ve/veya Eğitim Fakültelerinin Orta Öğretim Fen ve Matematik Alanları ( Fizik, kimya, matematik, biyoloji vb.) bölümlerinden lisans mezunu olmak,
– Kılavuzda belirtilen şartları sağlamak ve belgelendirmek,
– Kamu kurum ve kuruluşlarında özellikle eğitim ve öğretim kurumlarında ölçme ve değerlendirme alanında görev yapmış olmak,
– İyi derecede MS Office ve diğer belirtilen programları kullanmak,
– İyi derecede İngilizce konuşuyor olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

BAŞVURU

T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü uygun bireysel danışmanları, yukarıda belirtilen hizmetleri sağlamak üzere ilgi bildiriminde bulunmaya davet etmektedir.

İlgi bildiriminde bulunmak isteyen bireysel danışmanların, aranılan nitelikleri ne oranda taşıdıklarını, yukarıda “aranılan nitelikler” başlığı altındaki sıralamaya uygun olarak gösteren, Türkçe hazırlayacakları özgeçmişlerini, telefon numarası, adres ve başvurdukları pozisyonun Başvuru Numarasını ve işin adını içeren bir başvuru mektubuyla birlikte en geç 20.01.2016 tarihinde saat 18.00’a kadar aşağıdaki adrese e-mail yoluyla, faksla, postayla veya elden ulaştırmaları gerekmektedir.

Daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilir ve kılavuz üzerinden bilgi alabilirler.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.