Kamuya 1864 Memur Alınacak

Devlet Personel Başkanlığı’ndan yapılan açıklama farklı kamu kurumlarına 1864 personel alınacağı duyururdu.Kamuya 1864 Memur Alınacak

Devlet Daire Bşkanlığı kamu kurumlarına yaklaşık 2 bin personel alınacağının müjdesini verdi.

Adalet Bakanlığı 770 Zabıt Kâtibi Alacak

Adalet Bakanlığı 770 kadrolu zabıt kâtibi alımı için ilana çıktı. Başvurular 30 Haziran ila 4 Temmuz tarihleri arasında alınacak.

İLANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Adalet Bakanlığı 90 Mübaşir Alacak

Adalet Bakanlığı 90 kadrolu mübaşir alımı için ilana çıktı. Başvurular 30 Haziran ila 4 Temmuz tarihleri arasında alınacak.

İLANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

715 İnfaz ve Koruma Memurluğu Öğrencisi Alımı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 715 infaz ve koruma memurluğu öğrencisi alımı için ilana çıktı. Başvurular 26 Haziran’da başlayıp, 02 Temmuz 2014 tarihi mesai saati bitiminde sona erecek.


İLANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

PTT Sözleşmeli Dağıtıcı Alımı

PTT önlisans uluslararası taşımacılık ve lojistik, posta hizmetleri, lojistik yönetimi, uluslararası lojistik, kargo hizmetleri, uluslararası taşımacılık yönetimi ve lojistik mezunu toplam 200 idari hizmet sözleşmeli dağıtıcı alacak. Başvurular 23 ila 27 Haziran tarihleri arasında alınacak.

İLANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SGK SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ ALIMI

Sosyal Güvenlik Kurumu, Ankara’da istihdam edilmek üzere, ön lisans mezunları için yapılan 2012 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSSP93) puan türü esas alınarak toplam 89 sözleşmeli büro personeli istihdam edecek.

İLANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir