Kamu Gözetimi Kurumu Memur Alımı

01 Eylül 2015 Salı, 15:08
Kamu Gözetimi Kurumu Memur Alımı

Kamu Gözetimi Kurumu 2015 yılındaki alımlarına devam ediyor. Yeni bir alım yayınlayan kurum Uzman Yardımcısı alımı yapacak.

Kamu Gözetimi Kurumu 2015 yılındaki alımlarına devam ediyor. Yeni bir alım yayınlayan kurum Uzman Yardımcısı alımı yapacak. Toplamda 20 kişilik bir alım yapmayı planlayan Kamu Gözetimi Kurumu, 8. ve 9. derecelerden alım yapacağını duyurdu.

ALINACAK PERSONEL

– Uzman Yardımcısı: 20 Kişi.

ŞARTLAR

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan şartları sağlamak,
– Üniversitelerin 4 yıllık Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler ile Ticari Bilimler fakültelerinden mezun olmak,
– 5, 6 Temmuz 2014 veya 4, 5 Temmuz 2015 KPSS üzerinden 75 ve üzerinde puan almış olmak,
– 35 yaşını doldurmamak,
– Görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık sorununa sahip olmamak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

BAŞVURU

Sınav başvuruları, 07/09/2015 tarihinde başlayıp 18/09/2015 tarihi mesai saati itibariyle sona erecektir. Başvurular, elektronik ortamda “ www.kgk.gov.tr ” adresinde yer alan “Sınav Başvuru Formunun” yapılan açıklamalar çerçevesinde doldurulması suretiyle yapılacaktır. Başvuru formunun doldurulması ve iletilmesinin esasları, sınav giriş belgeleri ile sınava ilişkin tüm bilgileri içeren “Sınav Broşürü” Kurum resmi internet sitesinden (www.kgk.gov.tr) temin edilebilecektir.

Adayların alınması ve diğer tüm işlemlere ait bilgiler ise kılavuz üzerinde yer almaktadır. Kılavuz üzerinden tüm adaylar bu bilgileri tek tek öğrenebilirler.

İlanın tam metni için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.