Kamu Gözetimi Kurumu Denetçi Alımı 2015

03 Temmuz 2015 Cuma, 18:16
Kamu Gözetimi Kurumu Denetçi Alımı 2015

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Bağımsız Denetçi Alım İlanıKamu Gözetimi Kurumu Denetçi Alımı 2015

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Bağımsız Denetçi Alım İlanı

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu yaptığı açıklama da ve verdiği ilanda bağımsız denetçi alımı yapacağını duyurdu. Alımları için sınav açan Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu, sınavsız kimseyi almayacaktır. Sınavda başarılı olanları işe alacak olan kurum, en başarılı kişileri seçmeyi planlıyor.

Bağımsız Denetçilik Sınavına müracaatlar 8 Temmuz 2015 tarihinde başlayıp 22 Temmuz 2015 tarihinde saat 17.00 de sona erecektir. Başvuruda bulunmak isteyenler http://www.kgk.gov.tr adresi üzerinden formu doldurarak başvuruda bulunabilecekler.

ŞARTLAR

Başvuruda bulunmak isteyenlerde Hukuk, iktisat, maliye, işletme, muhasebe, bankacılık, kamu yönetimi ve siyasal bilgiler dallarında eğitim veren fakülte ve yüksekokullardan veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca tasdik edilmiş yabancı yükseköğretim kurumlarından en az lisans seviyesinde mezun olanlar veya diğer öğretim dallarından lisans seviyesinde mezun olmakla beraber bu fıkrada belirtilen bilim dallarından lisansüstü seviyesinde diploma almış olanlar başvurabilir.

SINAV ÖDEMESİ

Sınava girecek olan kişiler girecekleri her sınav konusu için 150 TL para yatırmalılardır. Ödemeler internet üzerinden on-line olarak yapılabilecektir.

Sınav ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen kişiler, internet üzerinden kılavuzumuzu inceleyebilir ve daha fazla bilgi alabilirler.

İlanın tam metni için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.