Diyarbakır Valiliği ve Kaymakamlıklarına 742 Bekçi Alım İlanı

06 Nisan 2016 Çarşamba, 23:33

İçişleri Bakanlığı Diyarbakır Valiliği ve Kaymakamlıklarında görevlendirilmek üzere yayınlanan ilana göre 653 bekçi alınacağı duyuruldu.  İçişleri Bakanlığı Diyarbakır Valiliği ve Kaymakamlıklarında görevlendirilmek üzere yayınlanan ilana göre 742 bekçi alınacağı duyuruldu. Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile ilan edilen alıma göre, alınacak personeller Diyarbakır Valiliğine ve Kaymakamlıklarına alınacaklardır.

Diyarbakır Valiliği ve Kaymakamlıklarına 653 Bekçi Alım İlanı için alınacak personeller 772 sayılı Çarşı ve Mahalle Bekçisi Kanunu kapsamında Emniyet Hizmetleri Sınıfında , Diyarbakır Valiliği ve Kaymakamlıklarında istihdam  edilmek uzere toplamda 742 bekçi alımı yapılacaktır.

ALINACAK PERSONEL

-BEKÇİ: 742 Kişi

ARANILACAK ŞARTLAR
–  Türk Vatandaşı Olmak
–  İlkokulu Bitirmiş Olmak

–  Askerlik görevini bitirmiş olup, 30 yaşından büyük olmamak
–  Görevini  yapmaya engel olabilecek  bir hastalik veya engeli bulunmadigi  sağlik kurulu tarafindan verilecek raporla ispatlamak ,
–  657  Sayili DMK ‘nın ilgili maddeindeki şartları taşıyor olmak
–  Türk  toplum telakkilerine gore  kotü şöhretli tanımamak,

Diyarbakır Valiliği ve Kaymakamlıklarına 653 Bekçi Alım İlanı için başvurular 6 Nisan 2016 ile 6 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. İlana başvurmak isteyen kişiler , Diyarbakır Valiliği ve Kaymakamlıklarına istenilen evraklar ile başvurmaları gerekmektedir.

İlanın detayları için buraya tıklayınız.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.