Ceylanpınar ve Viranşehir Kaymakamlıklarına 60 Bekçi Alım İlanı

06 Nisan 2016 Çarşamba, 23:59
Ceylanpınar ve Viranşehir Kaymakamlıklarına 60 Bekçi Alım İlanı

İçişleri Bakanlığı Ceylanpınar ve Viranşehir Kaymakamlığında görevlendirilmek üzere yayınlanan ilana göre 60 bekçi alınacağı duyuruldu  İçişleri Bakanlığı Ceylanpınar ve Viranşehir Kaymakamlığında görevlendirilmek üzere yayınlanan ilana göre 60 bekçi alınacağı duyuruldu. Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile ilan edilen alıma göre, alınacak personeller Ceylanpınar ve Viranşehir Kaymakamlıklarına alınacaklardır.

Ceylanpınar ve Viranşehir Kaymakamlıklarına 60 Bekçi Alım İlanı için alınacak personeller 772 sayılı Çarşı ve Mahalle Bekçisi Kanunu kapsamında Emniyet Hizmetleri Sınıfında , Ceylanpınar ve Viranşehir Kaymakamlıklarında istihdam  edilmek uzere toplamda 60 bekçi alımı yapılacaktır.

ALINACAK PERSONEL

– Ceylanpınar: 40 Bekçi
– Viranşehir: 20 Bekçi

ARANILACAK ŞARTLAR
–  Türk Vatandaşı Olmak
–  İlkokulu Bitirmiş Olmak

–  Askerlik görevini bitirmiş olup, 30 yaşından büyük olmamak
–  Görevini  yapmaya engel olabilecek  bir hastalik veya engeli bulunmadigi  sağlik kurulu tarafindan verilecek raporla ispatlamak ,
–  657  Sayili DMK ‘nın ilgili maddeindeki şartları taşıyor olmak
–  Türk  toplum telakkilerine gore  kotü şöhretli tanımamak,

Ceylanpınar ve Viranşehir Kaymakamlıklarına 60 Bekçi Alım İlanı için başvurular 6 Nisan 2016 ile 5 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. İlana başvurmak isteyen kişiler , Ceylanpınar ve Viranşehir Kaymakamlıklarına istenilen evraklar ile başvurmaları gerekmektedir.

İlanın detayları için buraya tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.