Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu 135 Personel Alıyor

23 Eylül 2016 Cuma, 12:15
untitled-1

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu DPB aracılığı ile vermiş olduğu ilana göre farklı pozisyonlarda olmak üzere toplam 135 personel alımı yapacaktır

Devlet Personel Başkanlığı’ nca yayınlanmış olan ilan kapsamında, Adli Tıp Kurumu bünyesinde görev alacak personel alımları gerçekleştirilmektedir. Bu alımlar noktasında edinilmesi gereken tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Alınacak personel sayısı:
-135 Personel

Meslek Bilgisi:

-45mühendis,
-40 tekniker,
-30 veri hazırlama ve kontrol işletmeni,
-20 hizmetli şeklindedir.

Genel bilgiler:

Mühendis kadrosuna başvuracaklar için 2016 KPSS puanı geçerlilik kazanacaktır. Tekniker, veri hazırlama ve kontrol işletmeni ile hizmetli kadrolarına yapılacak başvurular için  de 2014 yılında KPSS sınavlarına girilmiş olması gerekmektedir.

Şartlar:

*T.C Vatandaşı olmak,
*Askerlik ilişiği olmamak,
*Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak,

Başvuru bilgileri:

Başvuruları bizzat veya yakınlar öncülüğünde gerçekleştirilebilmektedir. Başvurular 03 Ekim 2016 ve 10 Ekim 2016 tarihleri arasında alınacaktır. İlgili başvuru tarihlerini geçirenler başvuruda bulunamamaktadırlar. Başvurular en yüksek KPSS puanından düşüğe doğru sıralanacaktır.

Başvuru sonuçları: Adaylara sözlü sınav uygulanacaktır. Adli Tıp Kurumu resmi web sitesi üzerinde başvuru sonuçları açıklanacak olup, tebligat niteliğinde olması nedeniyle ayrıca ek bir bilgilendirme yapılmayacaktır.

İlan başvurularına yönelik tüm bilgilendirmelere ve ilan kılavuzuna ulaşmak için TIKLAYINIZ.Yorum

  1. Mutalip Evin

    25 Eylül 2016 at 11:08

    Başvuruları nasıl ve nerden yaparım bu sözleşmeli personel alımları için bilgi verir misiniz

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.