LAF EDİYORUZ AMA ADAMLAR ÇALIŞIYOR

07 Mayıs 2015 Perşembe, 01:18
LAF EDİYORUZ AMA ADAMLAR ÇALIŞIYOR

İstanbul trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan Levent – Hisarüstü Metrosu Cumhurbaşkanı’nın katılımı ile hizmete açıldı.

LAF EDİYORUZ AMA ADAMLAR ÇALIŞIYOR

İstanbul trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan Levent – Hisarüstü Metrosu Cumhurbaşkanı’nın katılımı ile hizmete açıldı. Metroya ilk binen ve deneten gazetecilerden birisi de Aslı Aydıntaşbaş oldu. Hükümete karşıtlığı ile bilinen Aslı Aydıntaşbaş, Twitter üzerinden yorumlarını gönderdi.

LAF EDİYORUZ AMA İŞİNİ YAPIYORLAR

İstanbul trafiğini büyük ölçüde rahatlatan ve herhangi bir siyasi rant peşinde olmadan bunu yapan hükümet, halktan da taktir aldı. Aydıntaşbaş attığı Twitte şunları söyledi.

Allahtan bugün Dombra çalmıyordu Etiler metrosunda. Önümdeki bayan: “ Adamlara laf ediyoruz ama bu belediye işini iyi yapıyor “ dedi.

Etiler Metrosun bindim. Çok başarılı buldum. Emeği geçenlere teşekkürler.

Bu twitleri atmasından sonra Aslı Aydınbaştaş, beklenmedik bir söz söyledi ve hakkını verdi diye Twitter üzerinden konuşulmaya başlandı.

Çalışanların hakkını teslim eden Etiler sakinlerinin de hükümeti sevmiyor olmalarına rağmen, böylesine bir tavırda bulunmaları son derece sevindirici bir haber olarak Twitter üzerinde konuşulmaya başlandı. Önümüzdeki yatırımlarda da aynı tepkilerin gelip gelmeyeceği ise merak konusu olarak şimdiden konuşuluyor.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.