ERDOĞAN'IN İFTARINA KATILAN ÜNLÜLERE AĞIR HAKARETLER

Geçtiğimiz akşam Hüber Köşkünde iftar veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan, birçok ünlü ismi ağırladılar. Ağırladıkları isimler arasın Türkiye’nin büyük şarkıcıları, oyuncuları ve sporcuları bulunmaktaydı.

ERDOĞAN’IN İFTARINA KATILAN ÜNLÜLERE AĞIR HAKARETLER

Geçtiğimiz akşam Hüber Köşkünde iftar veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan, birçok ünlü ismi ağırladılar. Ağırladıkları isimler arasın Türkiye’nin büyük şarkıcıları, oyuncuları ve sporcuları bulunmaktaydı.

 HANDE YENER’E INSTAGRAM ÜZERİNDEN ELEŞTİRİ

Hande Yener’in iftar fotoğrafı paylaşmasının ardından takipçileri “ Hande Yener ve oruç? Çok tezat bir ikili olmuş. “ şeklinde yorumlar yazdılar.

PETEK DİNÇÖZ’E HAKARET

Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz ise eşi ile beraber katıldığı iftar yemeğinden bir kareyi sosyal medyada paylaştı. Paylaşımın ardından yoğun eleştiri bombardımanına tutulan Petek Dinçöz, “ İzmir’in yüz karası “ yorumları arasında kaldı.

ACUN VE ESER YENENLER HEDEFTEYDİ

Sosyal medya üzerinden ise yine diğer ünlülere olduğu gibi Acun Ilıcalı ve Eser Yenenlere de hakaretler edildi. Twitter üzerinde “Acun’u geç, şu Dombiliye bakın,ne güzel de gülmüş, Tibet’e Dalaylama’yı ziyarete gitmiş sanki,ustası kim tabi “ diye ifadeler kullanıldı.

KURTLAR VADİSİNİN ABDÜLHEY'İ HAYRANLARINI ÜZDÜ

Uzun bir süre önce adı yeniden Kurtlar Vadisi ile anılan Kenan Çoban diziye geri dönme iddialarını yalanladı.

KURTLAR VADİSİNİN ABDÜLHEY’İ HAYRANLARINI ÜZDÜ

Uzun bir süre önce adı yeniden Kurtlar Vadisi ile anılan Kenan Çoban diziye geri dönme iddialarını yalanladı.

Kurtlar Vadisi dizisine geri döneceği iddia edilen Kenan Çoban hayranlarını üzecek bir açıklama yaptı. 1 yıl önce diziden ayrılan ve yeni bir dizide oynamaya başlayan Kenan Çoban dizisinin tutmamış olması sebebi ile yeniden diziye girecek diye bir takım iddialar ortaya atılmıştı. Hayranların büyük bir şevk ile beklediği haberi ise kendisi yalanladı.

NECATİ ŞAŞMAZ REST Mİ ÇEKTİ?

Abdulhey’in diziye girmesi ile ilgili olarak senaristler sıcak bakıyor ve diziye bir estetik operasyon geçirerek sokulması amaçlanırken, bir iddia ortaya atıldı. Atılan iddia da Necati Şaşmaz’ın Kenan Çoban’ı istemediği ortaya çıktı. Diziyi bırakıp gittiği için kendisine kızgın olduğunu söyleyen Necati Şaşmaz diziye tekrar gelmesini istemediği iddia edildi.

BU KREDİ KARTI YALI ALIR

Lüks harcamaları ile gündemden düşmeyen Bülent Ersoy yine çok konuşulacak bir alışveriş macerasına imza attı.

BU KREDİ KARTI YALI ALIR

Lüks harcamaları ile gündemden düşmeyen Bülent Ersoy yine çok konuşulacak bir alışveriş macerasına imza attı.

Nişantaşı’ndaki bir mağazaya giren Diva bir çift ayakkabı almak istedi. Beğendiği ve alacağı ayakkabıyı kredi kartı ile ödemek isteyen Diva’nın kredi kartı kasa görevlisi tarafından defalarca çekilmesine rağmen bir türlü geçmedi. Bu durum karşısında sinirlenen Bülent Ersoy, “ Ben o kredi kartı ile değil araba ev, yalı alırım be. Kartım limitsiz. “ dediği öğrenildi.

MUHASEBECİ ÇÖZDÜ

Kredi kartı defalarca geçmeyen Diva hemen ödemeyi yapabilmek için muhasebecisini aradı. Sorunu çözen Bülent Ersoy alışveriş nedeni ile iftarı da kaçırdı. İftarını yarım saat gecikmeli alan Diva, daha sonrasında VIP minibüsüne yöneldi. O sırada yanına gelen bir mendil satıcısı çocuğa ise 100 TL vererek Diva bonkörlüğünü konuşturdu.

ESRA EROL GÜNLÜK 50 BİN TL KAZANACAK

İzdivaç programlarının vazgeçilmez ismi olan Esra Erol yeni dönemde ATV ile anlaştı.

ESRA EROL GÜNLÜK 50 BİN TL KAZANACAK

İzdivaç programlarının vazgeçilmez ismi olan Esra Erol yeni dönemde ATV ile anlaştı. Anlaşmasının çok konuşulacağı Esra Erol yeni dönemde izdivaç programı yapabilmek için ATV’den günlük 50 bin TL istedi. ATV bu isteğini kabul edip günlük yapacağı program başına bu parayı ödemeyi kabul etti.

EŞİ İLE BİRLİKTE GÜNLÜK 100 BİN TL KAZANACAK

Yapımcı eşi olan Ali Özbir ise Esra Erol’un yapacağı bu program yapımcılığını üstlendi. Üstlenmesi ile onunda günlük 50 bin TL alması ile iki eşin günlük kazancı toplamda 100 bin TL olacak. Ayda 22 gün çalışacak olan karı kocaya aylık 2 milyon 200 bin TL para kazanacaklar.

DEDİKODULAR YALAN ÇIKTI

Daha öncesinde TV8 ile anlaşacağı söylenen Esra Erol ise bu tarz haberlerin tamamen asılsız ve yalan olduğunu ve böyle bir görüşmenin gerçekleşmediğini ifade etti.

SHOW TV HAKKINDA SON KARAR VERİLDİ

Uzun zamandır Show TV sürecini takip eden halk artık Show TV’nin kime ait olduğunu öğrenebilecek.

SHOW TV HAKKINDA SON KARAR VERİLDİ

Uzun zamandır Show TV sürecini takip eden halk artık Show TV’nin kime ait olduğunu öğrenebilecek.

TMSF’ye verilen ve daha sonrasında CİNER grubuna verilmiş olan Show TV tekrar bir neden gösterilmeden TMSF bünyesine katılmıştı. Olayı mahkemeye taşıyan CİNER grubu ise yönetimin kendilerinde olduğunu ve TMSF yetkililerinin bu duruma karışamayacağını belirtmişti. Bu durumu mahkemede çözeceğini söyleyen CİNER grubu mahkeme sonucunu aldı.

SHOW TV CİNER GRUBUNA VERİLDİ

Mahkeme ise kararını açıklayarak Show TV’nin CİNER grubuna verilmesini istedi. CİNER grubunun bu konuda haklı olduğunu söyleyen mahkeme Show TV’nin TMSF ile bir bağlantısının olmadığını ve tüm yayın haklarının CİNER grubuna verilmesi gerektiğini söyledi.

CİNER GRUBU NE YAPACAK

Bu durum karşısında ise CİNER grubunun ne yapacağı henüz bilinmiyor. Show TV’yi elden çıkartacak mı yoksa devem mı edecek; bu açıklama ilerleyen günlerde yapması bekleniyor.

EFSANE KARAKTER KURTLAR VADİSİ'NE GERİ DÖNÜYOR

Yaklaşık 12 – 13 yıldır ekranlarda olan ve asla popülaritesini düşürmeyen Kurtlar Vadisi, bilindiği üzere birçok efsane karakteri diziden çıkarttı.

EFSANE KARAKTER KURTLAR VADİSİ’NE GERİ DÖNÜYOR

Yaklaşık 12 – 13 yıldır ekranlarda olan ve asla popülaritesini düşürmeyen Kurtlar Vadisi, bilindiği üzere birçok efsane karakteri diziden çıkarttı. Geçtiğimiz sezonda yine vadiden çıkan Kenan Çoban yani dizi de Abdulhey olarak bilinen karakter, kısa bir zaman içerisinde yeniden diziye geri dönecek.

YÜZÜ DEĞİŞTİRİLECEK

Yüzü değiştirilmiş ya da estetik yapılmış olarak karşımıza gelecek olan karakter, ATV ekranlarında iken bir bomba patlaması sahnesi ile diziden çıkmıştı. Diziden çıkmasının ardından farklı dizi projelerine girişen Kenan Çoban tekrar “ Kürkçü Dükkanına Dönüyor “ diye yorumlara neden oldu.

PANA FİLM KOLLARI SIVADI

Pana Film şimdi Abdulhey karakterini tekrar diziye sokabilmek için kollarını sıvadı. Özellikle bu karakterin diziye nasıl ve hangi bölümde sokulacağı ise büyük bir merak konusu olarak bekleniyor.

GÜLBEN ERGEN 27. OKULUNU AÇTI

Okul kurması ile meşhur olan Gülben Ergen 27. okulunu Konya‘da hizmete açtı.

GÜLBEN ERGEN 27. OKULUNU AÇTI

Okul kurması ile meşhur olan Gülben Ergen 27. okulunu Konya’da hizmete açtı.

Çocuklar Gülsün Diye Derneği‘nin başkanı olan Gülben Ergen birçok kez okul açması ile duyulmuş bir sanatçı olması ile birlikte çocuklara karşı olan sevgisi de tartışılmaz hale geldi.

ÇOCUKLARLA İLGİLENDİ

Açılışta konuşmalar yapan Ergen’in çocuklarla ilgilenmesi ve onları yakından tanıması ise objektiflerden kaçmadı. Açılışı yaptıktan sonra konuşma yapan Ergen ” Konya’da 2. açtığımız Çocuklar Gülsün Diye okulumuzu Konyalı annelere emanet ediyorum ” dedi. Bunu demesinden sonra duygulu anlar yaşayan misafirler Ergeni tebrik ederken okul ile ilgili bilgi aldılar.

YENİ OKULLAR GELİYOR

Milli Eğitim Bakanlığı ile protokolü bulunan dernek yeni okullar inşa etmek içinse çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Özellikle kısa zaman içerisinde birçok okulun aktif olması şuan için konuşulmaya devam ediyor.

BİR ÜLKEDEN ÖZEL ANKET

Ülke TV’de Elif Çakır’In programına katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek çok çarpıcı bir anket paylaştı.

BİR ÜLKEDEN ÖZEL ANKET

Ülke TV’de Elif Çakır’In programına katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek çok çarpıcı bir anket paylaştı. Yabancı ülkelerden birisinin yaptığı anketi açıklayan Gökçek, Türkiye’yi hiç sevmeyen bir ülkenin olduğunu ve bu ülkenin adını vermeyeceğini açıklayan Gökçek, Ak Parti’nin önde gittiğini açıkladı.

AK PARTİ TEK BAŞINA İKTİDAR

Ak Parti’nin tek başına iktidar olduğunu ve bu anketin tamamen bağımsız bir şekilde yaptığını açıklayan başkan, son derece gizli bir anket olduğunu söyledi. Ak Parti’nin tek başına iktidar olarak çıktığını ve bu bilgiye sahip olduğunu açıklayan Melih Gökçek, açıklamanın ardından şunları söyledi. “ Şuanda piyasalarda çok olumlu bir hava esiyor. Dolara baktığımı zaman düşüş var, borsa artış gösteriyor. Piyasalar aslında şuanda sonucun ne olacağını çok iyi biliyor. “ dedi.

Bu açıklamalarının ardından gözler 7 Haziran seçimlerine çevrilmiş durumda diyebiliriz. Seçim sonuçlarına göre gidişat belli olacak ve piyasalar az da olsa bir rahatlama içerisine girecek.

TRT WORLD GELİYOR

Dünyada Amerika ve İngilizlerin tekelinde olan uluslararası İngilizce haber kanallarının yanına birde Türk kanal geliyor.

TRT WORLD GELİYOR

Dünyada Amerika ve İngilizlerin tekelinde olan uluslararası İngilizce haber kanallarının yanına birde Türk kanal geliyor. Dünyaya açılmak üzere kurulacak olan TRT WORLD, BBC ve CNN gibi birçok ülkede yayın yapacak ve bu yayınlarını tüm dünyaya duyuracak.

TEKEL KIRILMAK İSTENİYOR

Türkiye bu konuda tekel haline gelmiş haber kanalların yanına birde TRT gibi bir kurumu eklemek ve bu tekeli kırmak istiyor. Özellikle 2013 yılında ortay çıkan gezi olayları sebebi ile Türkiye’nin kendini dış dünyaya ifade edememesi ve kendini anlatamamış olması, bu televizyon kanalının kurulmasında çok etki sağlıyor diyebiliriz.

TEST YAYINLARA BAŞLADI

Test yayınlana başlamış olan TRT World, kısa zaman içerisinde aktif olacak olup, tüm dünyaya ortak dilde haber yayını yapacaktır. Çalışmalar hakkında Yalçın Akdoğan bilgi vermiş olup, gelişmeleri sıkı bir şekilde takip ettiklerinin de altını çiziyor.

KENAN EVREN İYİ BİRİYDİ DİYEN BİRİ VAR

Kenan Evren’in ölmesi ile ülkede birçok kişi sevinç gösterileri yaparken çok az kişi de üzüldü diyebiliriz.

KENAN EVREN İYİ BİRİYDİ DİYEN BİRİ VAR

Kenan Evren’in ölmesi ile ülkede birçok kişi sevinç gösterileri yaparken çok az kişi de üzüldü diyebiliriz. Bu üzülen kişilerden birisi de Ertuğrul Özkök oldu. 12 Eylül darbesi için oh diyen ve iyi oldu diye sevinen Ertuğrul Özkök bugün yazdığı yazı da Kenan Evren’e biraz da olsa saygı gösterilmesini ve bir ölünün arkasından bu kadar konuşulmaması gerektiğini ifade etti.

TWITTER YIKILDI

Kenan Evren’in öldüğü saatlerden bu yana dek birkaç gündür TT listesinden düşmeyen Kenan Evren ölüm haberi sevinçle kutlandı. Genç, yaşlı herkes bu ölüme sevinirken hiç kimse iyi dileklerini sunmadı.

CENAZE “ GENELKURMAY’DA “ YAPILSIN DENİLDİ

Ailesi cenazeyi Mecliste yapılmasını istemezken, Genelkurmay Başkanlığında bir tören yapılmasını istedi.

AK PARTİ KATILMAYACAK

Ak Parti adına açıklama yapan Mahir Ünal acıların unutulmadığını ve bu insanların çok acılar çektiğini ve cenazeye kimsenin katılmayacağını bildirdi. Ak Parti içerisinde hiç kimsenin cenaze törenine gitmeyeceğini vurgulayan Ünal, 12 Eylül darbesinin çok derin izler bıraktığını ifade etti.

CHP VEKİLİ BEYAZ TV'DE HAKARET ETTİ

Dün akşam yayınlanan bir programda, CHP vekili Mahmut Tanal Beyaz TV programına katılmamak adına çalışanlara hakaret ettiği iddia edildi.

CHP VEKİLİ BEYAZ TV’DE HAKARET ETTİ

Dün akşam yayınlanan bir programda, CHP vekili Mahmut Tanal Beyaz TV programına katılmamak adına çalışanlara hakaret ettiği iddia edildi.

Dün akşam 1 Mayıs olaylarını konuşmak adına bir program düzenleyen Beyaz TV burada, polis aracının taşlanması olayını sormak adına CHP vekili Mahmut Tanal’a telefonla ulaşmak istedi. Çalışanlarda “ Müge “ isimli bir bayan telefonla ulaştığı Tanal’dan hakaretler ve küfürler duyduğunu ifade etti.

PROGRMA KARIŞTI

Programa daha sonra canlı olarak bağlanan vekil Tanal, bunların yalan olduğunu ve hareket etmediğini söyledi. Bunları söylerken de hakaret etmeye devam eden Tanal’ın sözleri dikkat çekti. Rasim Ozan Kütahyalı ile de takışan vekil Tanal polis aracına yönelik soruları ile konu dışı olarak değerlendirdi ve cevap vermekten kaçındı.

Levent Kırca'nın Devlet Sanatçısı unvanı Geri Alındı

Levent Kırca’nın devlet sanatçısı unvanı geri alındı. Açıklamayı ise Levent Kırca kendisi yaptı.

Levent Kırca’nın Devlet Sanatçısı unvanı Geri Alındı

Levent Kırca’nın devlet sanatçısı unvanı geri alındı. Açıklamayı ise Levent Kırca kendisi yaptı.

Son 2 yılını ciddi şekilde siyasete ayıran ve siyaset peşinde koşan Levent Kırca, İşçi Partisine geçerek siyaset hayatına atılmak istemişti. Birçok kişinin desteğini alan ve büyük bir hevesle seçimlere giren Levent Kırca yerel seçimlerde sadece %0,18lik bir oy alabildi. Aldığı bu oy ile biraz daha hevesini bırakan Levent Kırca’ya kötü haber geldi.

DEVLET SANATÇISI UNVANI ALINDI

Devlet sanatçısı unvanı geri alınan Levent Kırca’ya bu unvan, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel zamanında verilmişti. O günden bugüne bu unvanı taşımakta olan Kırca’nın kariyeri açısından bu durumun son derece kötü olması yorumlandı. Birçok kişi işe Kırca’nın siyasete atılmasının başlı başına bir hata olduğunu söyledi.

İBO SHOW GERİ GELİYOR

Şubat ayından bu yana Amerika’da tedavisi süren İbrahim Tatlıses, sonunda taburcu oldu. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Tatlıses, çok yakın bir zaman sonra Türkiye’de olacak.

İBO SHOW GERİ GELİYOR

Şubat ayından bu yana Amerika’da tedavisi süren İbrahim Tatlıses, sonunda taburcu oldu. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Tatlıses, çok yakın bir zaman sonra Türkiye’de olacak.

Özel bir televizyon kanalında son dakika gelişmesi olarak açıklanan İbrahim Tatlıses taburcu oldu haberi sevenlerini sevindirdi. Özel televizyonda program yorumcu olarak bulunan Oya Aydoğan, İbrahim Tatlıses’in taburcu olduğunu ve sağlık durumunun hızla daha iyiye gittiğini bildirdi. Kısa bir zaman içerisinde yeniden İbo Show’u sunmaya başlayacak olan İbrahim Tatlıses’in ilk konuğu da şimdiden belirlendi. İlk konuğu her zaman yanında bulunan ve vefalı bir insan olan Sibel Can

SİBEL CAN İLK KONUK OLARAK EKRANLARA GELECEK

İbo Show’un ekranlara yeniden dönmesi ile birlikte sevenleri çok sevinecek ve birçok hayranı, İbo Show’u yeniden izleyebilecek. Özellikle İbo Show ile kendisini daha da ön planda tutan İbrahim Tatlıses, ilk konuk olarak Sibel Can’ı ağırlayacak. Tüm hastalığı boyunca yanında olan ve ona her zaman yardım eden Sibel Can ilk programında da İbrahim Tatlıses’i yalnız bırakmayacak.