Şube Müdürü Maaşları 2015

Şube Müdürü Maaşları Ne Kadar?

Şube Müdürü Maaşları 2015

Şube müdürü maaşları 2015 yılında ciddi artış göstermiş ve yaklaşık 220 TL civarlarında bir artış olmuştur. Bu artışın olma sebebi ise tabii enflasyonun artmış olması olsa da, yine de şube müdürlerinin derecesi ve yaptıkları işler göz önüne alınmaktadır. Şube müdürü olan kişilerin şuanda net olarak 3,704 TL maaş aldıklarını söyleyebiliriz. Bu maaş içerisinde aldıkları bazı yardımlarda bulunmaktadır.

Şube müdürü maaşları 2015 yılında 220 TL zam almış olsa da, hala daha çocuk ve eş yardımı da almaya devam ediyorlar. 0-6 yaş grubu çocuklar için 39,65 lira tutarında, diğer yaş gruplarında yer alan çocuklar için 19,83 lira tutarında aile yardımı ödeneği verilmektedir. Ayrıca aile yardımı ödeneğine bağlı olarak 43,80 lira asgari geçim indirim tutarı yer almaktadır.

Şube müdürü maaşları 2015 yılında bu şekilde olacak olup, Temmuz ayında da ikinci bir zammın yapılması beklenmektedir. Genellikle devlet Ocak ve Temmuz aylarında zam verdiği için bu zamanlar memurlar için yani devlet bünyesinde çalışanlar için son derece önem arz etmektedir. Bu sebepten dolayı bu aylarda yapılacak olan zamanlar beklenmektedir.

Şube müdürü maaşları 2015 de 3,704 lira olsa da, bu rakam gelecek yıl daha da artacaktır. Gelecek yıl da yaklaşık olarak 300 TL zam bekleyen şube müdürleri, şuan aldıkları maaşlarından da oldukça memnunlar diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir