Subay Maaşları 2015

Subay Maaşları Ne Kadar?

Subay Maaşları 2015

Ülkemizde 2015 yılında birçok subay maaşı değişiklik göstermekte ve zamlanmaktadır. Bugün askeriyemize gerekli önemin verilmesi ve maaşlarının da yüksek olması askeri kanatta güven uyandırmaktadır. Subay maaşları da 2015 de zamlanarak belirli bir seviyeye kadar gelmiştir. Ocak ayında zam alan subaylar aynı zamanda Temmuz ayında da zam alacaklardır. Zam oranları diğer memurlarla hemen hemen aynı olup %3 civarlarında zam yapılmıştır.

Subay maaşları 2015 yılında net olarak ne kadar oldu isterseniz beraber bakalım. Subaylarda askeriye de kademe kademe olduğu için her birinin maaşı da farklı olmaktadır. Özellikle rütbenin yükselerek gittiğini düşünürsek, maaşlarda aynı oranda artacaktır.

– Binbaşı: 3.450 TL

– K.Yüzbaşı: 3.350 TL

– Yüzbaşı: 3.200 TL

– K.Üsteğmen: 3.100 TL

– Teğmen: 2.850 TL

– Asteğmen: 2.400 TL

Subay maaşları 2015 de bu şekilde olup, Temmuz ayında da yine zam alacaktır. Özellikle alt rütbelerin daha fazla iş yaptığını ama daha az maaş aldığını düşünenler ilerleyen dönemlerde daha fazla maaş alacaklardır. Özellikle askerin yüksek maaş almasını istemeyen bazı kimseler ise bu zamları ve maaşları fazla bulabiliyorlar.

Subay maaşları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz internet sitemizi takipte kalabilirsiniz. Temmuz ayında zam alacak olan subaylar ve diğer üst kademeler hakkında bilgileri de sizlere yine ulaştıracağımız gibi aynı zamanda güncel subay maaşları 2015 de ne olacak diye de sizleri bilgilendireceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir