İtfaiye Eri Maaşları 2015

İtfaiye Eri Maaşları Ne Kadar?İtfaiye Eri Maaşları 2015

İtfaiye maaşları 2015 yılında birçok memurun maaş gibi artmıştır. Zam almakta olan tüm memurlar gibi itfaiye maaşları da belediyeler tarafından verilmektedir. Eğer belediyeler isterse daha fazla maaşta verebilirler ancak; şuanda ortalama bir itfaiyeci, 1,996 TL ile 2.335 TL arasında maaş almaktadır. Bu maaşlar aslında zabıta memurları ile aynı oranda verilmektedir. İtfaiye maaşları zabıta maaşları ile aynı oranda olup, dereceleri de aynıdır.

İtfaiye maaşları 2015 yılında yine diğer maaşlarla aynı oranda zam almıştır. İçerisinde diğer memurlarında aldığı gibi çocuk yardımı ve diğer birçok yardımı da ayrıca almaktadırlar. Bu sebepten dolayı da itfaiye maaşlarının normal ve iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Aslında zabıtalara oranla daha fazla maaş almaları gerektiğinin de aynı zamanda altını çizebiliriz. Çünkü itfaiye erlerinin daha zorlu işlerle çalıştığını ve daha fazla maaşı hak ettiklerini düşünüyoruz.

İtfaiye maaşları 2015 yılında Ocak ayında aldıkları zamdan sonra birde Temmuz ayında maaş alacaklardır. Alacakları zamlarda Ocak ayında aldıkları zam oranları ile aynı olacaktır. Ocak ayında %3 zam yapan devlet aynı şekilde Temmuz ayında da bir zam yapacaktır. Fakat ilk başta da dediğimiz gibi bu zam oranları her belediyeden belediyeye değişiklik göstermektedir.

İtfaiye maaşları 2015 yılında daha ne kadar zam alacak ve gelecek yıl ne olacak diye merak ediyorsanız, internet sitemizi takip edebilir ve güncel itfaiye maaşları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir