Fizyoterapist Maaşları 2015

Fizyoterapist Maaşları Ne Kadar?

Fizyoterapist Maaşları 2015

Sağlık çalışanları arasında yer alan fizyoterapistler devletten oldukça güzel maaş almaktadırlar. Aldıkları para derece çalışma yıllarına göre değişen fizyoterapistler, ortalama olarak 2 bin TL ile 3 bin TL arasında maaş almaktadırlar. Özellikle derecesi ve hizmet yılı yüksek olanlar çok yüksek miktarlarda para aldıkları gibi aynı zamanda birçok imkandan da ayrıca faydalanıyorlar.

Fizyoterapist maaşları 2015 de birçok devlet memurunda olduğu gibi zamlanmış ve artmıştır. Özellikle 2015 yılının Ocak ayında yapılan zam ile ciddi oranda zam alan fizyoterapistler birde Temmuz ayında zam alacaklar. Aldıkları zam oranları aynı olan fizyoterapistler, devlet bünyesinde bu civarlarda maaş alıyorlar.

Bir diğer maaş konusu ise özel hastanede çalışan fizyoterapistler için geçerlidir. Özellikle özel ve hastanelerde çalışan fizyoterapistler, yüksek miktarlarda para alabilirler. Bugün özel bir hastanede çalışan bir fizyoterapistler, ortalama olarak 3 bin 500 TL civarlarında maaş alırlar.

Fizyoterapist maaşları 2015 de özel hastanede çalışanlar için çok fazla bir artış sağlamaz çünkü özel hastaneler tarifelerini kendi belirlerler. Hangi doktorun ya da çalışanın ne kadar maaş alacağına hastane yönetimi karar verirken, kişilerin performansları da bir o kadar önemlidir. Özellikle iyi bir fizyoterapist çok yüksek miktarlarda para kazanabilir. Adını duyurması ve kendini ortaya çıkartması oldukça yeterli olacaktır.

Fizyoterapist maaşları 2015 yılında nasıl olacak ve gelecek yıl artış olacak mı diye merak ediyorsanız, internet sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir