Albay Maaşları 2015

Albay Maaşları Ne Kadar?

Albay Maaşları 2015

Ordumuzda kıdemli konumunda olan Albaylar 2015 yılında yüksek maaş alacaklar. Özellikle 2015 yılında askeri personele fazlaca zam yapılması birçok kimseler tarafından konuşulmuş ve eleştirilmiş olsa da yine de bu zam oranlarının normal olduğunu belirtebiliriz. Bu durumla Albay maaşları 2015 yılında ortalama 3.205 – 3.500 TL arasında maaş almaktadırlar. Kıdemlerine ve hizmet yıllarına göre bu maaşın değiştiği ordumuzda, rütbe arttıkça daha fazla maaş verilmektedir.

Albay maaşları 2015 yılında Ocak ayında yapılan bu zamların yanı sıra aynı zamanda birde Temmuz ayında zam yapılacaktır. Yapılmış olan zamlar %3-4 civarlarında olup, Temmuz ayında da bu oranda bir zam beklenmektedir. Bugün birçok kişinin asker olmak istemesi aynı zamanda maaşlarının da iyi olmasından kaynaklanmaktadır.

Albay maaşları 2015 yılında bu şekilde olurken, rütbenin artması ile bu rakamlar daha da artış gösterecektir. Generallerin daha fazla maaş aldığı ve giderek de arttığı ülkemizde daha etkin olan Albayların bu derece maaş almaları da doğrudur. Aynı zamanda iyi bir emekli ikramiyesi alacak olan Albaylar, 25 YIL hizmet süresini doldurup eğer emekli olurlar ise 76.000 TL 30 yıl çalışıp emekli olurlar ise yaklaşık olarak 92.000 TL maaş alacaklardır. Bu sebepten dolayı ikramiyelerinin iyi olması maaşlarının da iyi olması anlamına gelmektedir.

Albay maaşları 2015 de bu şekilde şekillenirken, gelecek olan yeni zamlar ya da diğer bilgiler için internet sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemizde diğer askeri personele ait maaş bilgilerini de bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir