2015 SSK ve Bağ-Kur Emekli Aylıkları Ne Kadar

SSK ve Bağ-Kur Emekli Aylıkları Ne Kadar

2015 SSK ve Bağ-Kur Emekli Aylıkları Ne Kadar

2015 yılının gelmesi ve ilk aylarının içerisinde bulunmamız ile birçok kişi yeni zamları bekler oldu. Yeni zamları en çok bekleyenler ise her zaman olduğu gibi emekliler oldu. Özellikle SSK ve Bağ-Kur emeklileri kendilerine yapılacak olan en az zammı bile kabul eder hale geldiler.

Ülkemizin ekonomisinin büyümesi maalesef insanların ceplerine biraz zarar verdi. Zamların gelmesi ve geçim sıkıntılarının başlaması maalesef SSK ve Bağ-Kur emeklilerinde daha fazla zam alma isteği yaratmış durumdadır.

2015 SSK ve Bağ-Kur emekli aylıkları ne kadar olacak konusunda ise birçok bilgi verilmektedir. Ocak ve Temmuz aylarında zam yapan hükümet bu sene 24 lira artış verdi. 2015 yılının ilk aylarında vermiş olduğu %2,32lik zam ile emeklileri sevindiren devlet, Temmuz ayında da yine zaman yapacak. Fakat bu miktarın ne kadar olacağı konusunda ise henüz net bir açıklama yapılmış değil. İnternet sitemiz 2015 SSK ve Bağ-Kur emekli aylıkları ne kadar zam alacak diye araştırmalarını sürdürüyor. Bu gelişmelerin yaşanması durumunda en önce sizleri haberdar edeceğiz. Fakat uzmanlara göre Temmuz ayında hükümetin yeniden yenilenmesi ile %3 – 3,50 arasında bir zam oranı beklediklerini belirtiyorlar. Hükümetin güvenoyu alması ile zamların gelebileceği ise şuanda uzmanların kulislerde konuştuklarıdır.

2015 SSK ve Bağ-Kur emekli aylıkları ne kadar zam alacak ve zam tarihleri ne zaman olacak daha fzla detaylı bilgi almak isterseniz, sitemizi takip etmeye devam edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir