Anasayfa / Öğretim Üyesi AlımıKasım 11, 201382 views

Kırklareli Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Kırklareli Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda anabilim dalları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara...

Kırklareli Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda anabilim dalları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversitemiz öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine göre öğretim üyeleri alınacaktır. Başvurular ilanın yayımından itibaren 15 gün içinde aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Profesör kadrosuna başvuracak adaylar, başvuracakları anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri üç adet fotoğraf, doçentlik belgesi, nüfus cüzdan sureti, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının fotokopileri, askerlik durum belgesi fotokopisi, özgeçmiş, yayın listesi (başlıca araştırma eseri belirtilecek) ve yayınlarını kapsayan dosyalarını 6 takım dosya halinde ve ayrıca 6 adet CD ortamında vereceklerdir.

Doçent kadrosuna başvuracak adaylar, başvuracakları anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri üç adet fotoğraf, doçentlik belgesi, nüfus cüzdan sureti, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının fotokopileri, askerlik durum belgesi fotokopisi, özgeçmiş, yayın listesi (başlıca araştırma eseri belirtilecek) ve yayınlarını kapsayan dosyalarını 4 takım dosya halinde ve ayrıca 4 adet CD ortamında vereceklerdir.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adaylar, başvuracakları anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri 3 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, doktora belgesi, lisans, yüksek lisans diploma fotokopileri, yabancı dil belgesi, askerlik durum belgesi, özgeçmiş, yayın listesiyle bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya halinde ve ayrıca 4 adet CD ortamında vereceklerdir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir.

Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Birim / Bölüm / Anabilim Dalı Profesör Doçent Yrd. Doçent NİTELİKLER
FEN-EDEBIYAT FAKÜLTESİ
EĞİTİM BİLİMLERİ EĞİTİM YÖNETİMİ TEFTİŞİ, PLANLAMASI VE EKONOMİSİ 1* •Eğitim Yönetimi ve Denetimi Anabilim dalında doktora yapmış olmak.
EĞİTİMDE ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME 1
İKTİSADI VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
İKTİSAT İKTİSADI ÇALIŞMA VE ULUSLARARASI İKTİSAT 1
İKTİSAT POLİTİKASI 1
KAMU YÖNETİMİ HUKUK BİLİMLERİ 1* *Kamu Hukukunda doktora yapmış olmak.
ULUSLARARASI İLİŞKİLER SİYASI TARİH 1* *0rta Asya Siyasi Tarihi alanında doktora yapmış olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİ
TEMEL İSLAM BİLİMLERİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ 1* *Osmanlı Dönemi Belgelerinde Nakibü’l Eşraflık konusunda çalışma yapmış olmak.
1* *Arap Dili ve Belagati alanında doktora yapmış olmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU
SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ 1
TURİZM FAKÜLTESİ
TURİZM REHBERLİĞİ TURİZM REHBERLİĞİ 1* * Rekreatif alış-veriş alanında çalışma yapmış olmak.
1* ‘Konaklama işletmeleri ile ilgili doktora yapmış olmak.
BABAESKİ MESLEK YÜKSEKOKULU 1* •Uluslararası işletmecilik alanında doktora yapmış olmak.

kaynak: memurlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yap