Yoğurtlu Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

19 Ağustos 2016 Cuma, 11:38

Yoğurtlu Belediyesi, bünyesinde istihdam etmek üzere belirli sayıda personel alımı yapacaktır.

Yoğurtlu Belediyesi, bünyesine 2 adet personel alımı yapacak olup, bu personelleri Sıhhi Tesisatçı ve İş Makineleri Operatörü olarak istihdam edecektir. 

Alım yapılacak personeller başvurular arasından kura ile seçilecektir. Kura işlemi YOĞURTLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI HİZMET BİNASI’nda 01.09.2016 tarihinde saat 10:00 – 11:00 arasında yapılacaktır. 

Alıma son başvurular 29 Ağustos 2016 tarihinde yapılacaktır. Yoğurtlu Belediyesi bu alımını İŞKUR işbirliği ile yapacaktır. Bu nedenle tüm başvurular İŞKUR il müdürlüklerine ve İŞKUR resmi web sayfasına yapılacaktır. 

Alıma başvuran adayların en az ilköğretim mezunu olması şarttır. Bunun yanında tesisatçı pozisyonu için; TESİSATÇI OLARAK HERHANGİ BİR KAMU KURUMUNDA VEYA ÖZEL SEKTÖR İŞYERLERİNDE EN AZ 4 (DÖRT) YIL ÇALIŞTIĞINI İŞYERİNDEN ALACAĞI YAZI VE SGK HİZMET DÖKÜMÜ İLE BELGELENDİRME şartı vardır. 

İş makinaları operatörünün ise G SINIFI EHLİYETİ VEYA İŞ MAKİNESİ OPERATÖRÜ SERTİFİKASININ OLMASI VE EN AZ 6 (ALTI) YILLIK E SINIFI EHLİYETİNE SAHİP OLMASI gerekiyor. 

Alınan personeller daimi ve tam süreli olarak çalıştıralacak. Son başvuru tarihi 29 Ağustos 2016.


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.