YMSP İşçi Alım İlanı 2016

12 Mart 2016 Cumartesi, 14:18
YMSP İşçi Alım İlanı 2016

YMSP İşçi Alım İlanı 2016'ya ait bilgiler yayınlandı. Detaylara isbilgisi.com adresinde bulabilirsiniz. YMSP İşçi Alım İlanı 2016’ya başvuru yapacak olan adaylar, için son başvuru tarihi 14 Mart 2016’dır.

Yamula Mansap Sulama Birliği işçi alımı ilanı 2016’ya başvuruda bulunmayı düşünen adayların, oturdukları yerdeki il/ilçe nüfus müdürlüğüne kayıtlı olmaları gerekmektedir. Nüfus müdürlüklerine kayıtları bulunmayanların, adaylık işlemleri başlatılamıyor.

Adayların, ilanda belirtilen şartların tamamını eksiksiz olarak taşıması gerekmektedir. İlanda belirtilmiş olan bu nitelikleri taşımayan adayların, adaylık işlemleri başlatılamaz. Ayrıca adayların, adaylık işlemlerinden sonra nitelikleri taşımadığı tespit edildiğinde adaylık başvurusu iptal edilecektir.

Adayların, belirtilen süre zarfları içerisinde istenilen evrak/belge/döküman veya diğer beyan edilecekleri eksiksiz olarak belirtilen adrese teslim etmesi gerekecektir.

İlan detayları:

Alınacak Personel Sayısı: 1 personel

Meslek Dalı: Çiftçi (Zirai Sulamacı )

Başvuru yapacak olan adayların, Milli Eğitim Bakanlığı’nca verilen ve 256 saat süren Sulama Programı’nı tamamlamış olduğunu belirtir sertifika ile başvuru yapması gerekiyor. Ayrıca ilana başvuru yapacak adayların, B sınıfı ehliyetlerinin olması da gereklidir.

17.03.2016 tarihinde Yamula Mansap Sulama Birliği’nde saat 10.00 ‘da kura çekilişi gerçekleştirilecektir.

Kura  Adresi:

KAYSERİ/Kocasinan  Kurtuluş Sokak No:16/2 Mahzemin Mahallesi

Çalışma Adresi: Kocasinan/KAYSERİ Rüştü Sokak: 16/2

Son Başvuru Tarihi: 17.03.2016

Göreve çağırıldığı halde mazeret bildiriminde bulunmadan görev başında olmayan adayların, iş hakları ve adaylıkları iptal edilecektir. Adayların göreve çağırıldıklarında, olumsuz durumlarla karşılaşmaları halinde mazeret bildirimi yapmaları gereklidir.

Ayrıca adaylar arasında, ehliyet, tecrübe, eğitim durumu gibi kriterler öncelik olarak sayılacaktır.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.