Süleyman Demirel Üniversitesi 110 İşçi Alım İlanı 2016

10 Mayıs 2016 Salı, 17:21
Süleyman Demirel Üniversitesi 110 İşçi Alım İlanı 2016

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından verilen ilanlara göre toplamda 110 işçi alımı yapılacağı bildirildiSüleyman Demirel Üniversitesi tarafından verilen ilanlara göre toplamda 110 işçi alımı yapılacağı bildirildi. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan duyurulara göre tüm müracatlar Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapılacaktır.

Süleyman Demirel Üniversitesi 110 İşçi Alım İlanı 2016 ilanında alınacak personeller düz işçi olarak ve geçici suretle çalıştırılacaklardır. İlanlarla ilgili olarak en detaylı bilgileri altta vereceğimiz linki inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

ALINACAK PERSONEL
– Geçici İşçi: 104
– Engelli İşçi : 4 Kişi
– Eski Hükümlü İşçi: 2 Kişi

ŞARTLAR
– Okur Yazar Olmak
– 18 yaşını tamamlamış olmak,
– Arazi ve her türlü iklim şartlarında çalışabilecek durumda olmak,
– Münhal kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Süleyman Demirel Üniversitesi 110 İşçi Alım İlanı 2016 için herhangi bir sınav yapılmayacaktır.Süleyman Demirel Üniversitesi İşçi alımına Başvurular 16-25 Mayıst 2016 tarihleri arasında İŞKUR il müdürlüklerine veya İŞKUR internet sitesi üzerinden yapılacaktır.Alınacak kişiler asgari ücret ile çalışacaklar ve sınava tabi tutulmayacaklardır.

İlanın tam metni için buraya tıklayınızYorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.