Silopi Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapacak

12 Ağustos 2016 Cuma, 10:05
Silopi Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapacak

Silopi Belediyesi bünyesinde istihdam etmek üzere İşçi Alımı yapmaya hazırlanıyor.Silopi Belediyesi İŞKUR işbirliği ile hazırladığı alım ilanı ile personel alımı gerçekleştirecek.  


Silopi Belediyesi, İŞKUR resmi web sayfasında yayımladığı ilan doğrultusunda 1 adet daimi Eski Hükümlü İşçi Alımı yapacak.  Silopi Belediyesi, ilanda tüm ayrıntıları belirtti. Silopi Belediyesi, alım yapacağı personeli Silindir Operatörü olarak çalıştıracak. Kurumun tercih Ettiği İkametgah İlçeleri, BEYTÜŞŞEBAP, CİZRE, İDİL, SİLOPİ, ŞIRNAK MERKEZ, ULUDERE, GÜÇLÜKONAK olarak sıralanıyor.

İlana başvuru yapan adayların içinde kura yöntemi ile personel seçilecektir. Kura işlemi Silopi Belediyesi Encümen Odası’nda 23.08.2016 tarihinde saat 14:00 – 15:00’de yapılacak. Bunların yanında başvuru yapacak olan kişilerin G Ehliyetine sahip olması gerekir. Kamu kurumunda daimi olarak 1 adet eski hükümlü işçi alımı yapılacaktır. 

Son başvuru tarihi 22 Ağustos 2016 olarak belirlendi. Başvurular İŞKUR il müdürlüklerinden ve işkur resmi web sayfasından yapılacaktır.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.