Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

12 Ekim 2015 Pazartesi, 23:20

Orman Genel Müdürlüğü yaptığı açıklama ile işçi alımı yapacağını açıkladı.

Orman Genel Müdürlüğü yaptığı açıklama ile işçi alımı yapacağını açıkladı. İşçi alımı yapacak olan genel müdürlük taşra teşkilatlarında çalıştırmak üzere bu kişileri istihdam edecektir. Toplamda 6 kişilik alım yapacak olan Orman Genel Müdürlüğü, alımını yapacağı kişileri farklı bölgelerde çalıştıracaktır. Bu nedenle aşağıda yer alan illerde yaşıyor olmanızda gerekmektedir.

– ANKARA: 3 Kişi (Dozer Operatörü: 2, İş Makinesi Operatörü:1),
– SAKARYA: 1Kişi (Ekskavatör Operatörü),
– ŞANLIURFA: 1 Kişi (Dozer Operatörü),
– ESKİŞEHİR: 1 Kişi (İş Makinesi Operatörü).

Adaylarda aranacak şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında 10 gün süreyle ilanda kalacaktır. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR’a yapacaklardır.


ŞARTLAR İSTENEN EVRAKLAR

– Öğrenim belgesi,
– T.C kimlik numarasının yer aldığı adli sicil kaydı,
– Nüfus kayıt örneği,
– 2014 KPSS sonucu,
– Operatör belgeleri,
– Askerlik durumu ilk durumunu gösteren belgeler…

Bunları sağlayanlar belgeler ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ilan sayfasında belirtilen tarihe kadar getirmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır. Sözlü sınav yeri, saati ve tarihleri ilgili Bölge Müdürlüğünün internet adresinden duyurulacak ve ayrıca adayların adreslerine tebligatla bildirilecek veya evrak tesliminde tebliğ edilecektir. Sözlü ve uygulamalı sınav ilgili Bölge Müdürlüğünde yapılacak olup, sözlü ve uygulamalı sınavda başarılı olan adayların asil ve yedek listesi Bölge Müdürlüğünün internet sitesinde yayınlanacaktır.

Daha fazla bilgi almak için lütfen kılavuzu inceleyiniz.
Kılavuza ulaşmak isteyenler buraya tıklayanız.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.